„Do utkání jsme vstoupili ustrašeně a pustili domácí do dvou šancí, které však dokázal Macho zlikvidovat. To nás trochu probralo a po brejku jsme šli do vedení. Poté jsme přidali z dalšího brejku druhou branku, když se trefil Vostrovský. Pak jsme lehce znervózněli, ale poločasové vedení i tak udrželi," popsal první poločas hrající trenér Lukáš Trnka.

„I v druhém poločase jsme chtěli hrát dál stejně. Dobře bránit a vyrážet do rychlých brejků. Bohužel soupeř dokázal snížit. My však po jednom z brejku vstřelili třetí branku. Borovička utekl soupeřově obraně a domácí brankář ho musel v pokutovém území zastavit jen za cenu faulu. Z penalty jsme odskočili do dvoubrankového vedení. Od té chvíle se nám přestala dařit kombinace. Byli jsme nervózní na míči. Z toho pramenili i naše chyby. Nemůžu říct, že jsme odehráli špatný zápas, ale chyběla mi tam dneska taková lehkost," uzavřel hodnocení Lukáš Trnka.

Branky: 10. Havránek, 21. Vostrovský, 64. Doksanský z PK. Rozhodčí: Kotlár. ŽK: 4:3. Diváci: 60. Poločas: 1:2.
Tuchoraz: Macho – Franek, Trnka, L. Novák, J. Černý – Zimmermann, Doksanský, T. Černý, Borovička (82. Hladík) – Vostrovský, Havránek.