„Začátek první půle nám vyšel. Ve dvanácté minutě jsme dali vedoucí gól a za nedlouho mohli přidat i pojistku, tu se nám ale proměnit nepodařilo. Z další nabídnuté šance už jsme se radovali podruhé. Pak jsme nechali soupeře trestuhodně snížit a od té doby se nám nedařilo. Vyklidili jsme střed hřiště, chyběla nám bojovnost. S těmito nedostatky už se bohužel potýkáme delší dobu. Z dnešního zápasu si navíc odnášíme dvě zranění klíčových hráčů, což bude do příštího kola komplikace. O místo se tak budou muset poprat kluci z lavičky," zhodnotil utkání hrající trenér Tuchorazi Lukáš Trnka.

Jeho trenérský protějšek už tolik sdílný nebyl. Chtěl na utkání co nejrychleji zapomenout a začít se už chystat na příští týden. Rozladěn byl z několika verdiktů hlavního rozhodčího.

„K utkání není co dodávat. Domácím přeji úspěšný postup do I. A třídy," nechtěl se k utkání vracet trenér Býchor Marek Chvalovský.

Branky: 12. Borkovec, 25. Rybařík, 40. Doksanský z PK – 29. Teplý. Rozhodčí: Hlavnička. ŽK: Berger, Funda (oba B). Diváci: 80. Poločas: 3:1.
Tuchoraz: Macho – Vostrovský (85. Hanzl), Trnka, Bílek, Jurka – Bereš, Doksanský, T. Černý, A. Vosecký (57. Novák) – Rybařík, Borkovec (41. Kuru).
Býchory: Berger – Funda, Teplý, P. Kedršt (80. Chvalovský), Škopek (55. Stojka) – J. Vyhnánek, M. Kedršt, Chlumský, A. Vyhnánek, Šátek – Zach.