V prvním poločase bylo domácích plné hřiště a soupeře přehrávali především svým důrazem. Tuchoraz si však i tak dokázala vypracovat několik šancí, které neproměnila. Radim se v koncovce prezentovala především nepřesnou střelbou z dálky. Byly to však domácí, kteří svou první příležitost dokázali po kombinaci proměnit. Radost jim však ještě do poločasu zkazil Doksanský, který si naběhl na dlouhý centr do vápna a obloučkem přes bezmocného Hanuše vyrovnal.

Druhý poločas začal pro Radim dobře, chybu v hostující defenzivě dokázal využít svou druhou brankou v utkání Roman Procházka. Domácí se pak soustředili pouze na bránění, což se jim nevyplatilo. Tuchoraz zapnula na vyšší obrátky a začala víc a víc tlačit. Z tlaku dokázali svěřenci Lukáše Trnky vytěžit tři branky, kterými snahu soupeře definitivně zlomili.

„V prvním poločase si troufám říct, že jsme byli lepším týmem. Soupeře jsme asi zaskočili svou aktivní hrou a tlakem do vápna. Ujali jsme se vedení, o které jsme bohužel za několik okamžiků přišli. Hned z kraje druhé půle se nám podařilo jít opět do vedení. Bohužel nám tato branka ublížila. Nepochopitelně jsme se pak zatáhli a chtěli čtyřicet minut bránit tři body. Bohužel soupeř toho využil a začal na hřišti dominovat. Vytvářel si spoustu šancí, centry do vápna a my se nedokázali z hluboké defenzivy už dostat. Dneska se ukázal rozdíl ve vyzrálosti obou týmů. My máme tým mladých kluků, naopak Tuchoraz má zkušený tým. Nám chyběla i zarputilost poprat se o výsledek a hostům jsme to tím ulehčili," popsal své postřehy ze zápasu trenér Radimi Ondřej Exner.

„Čekali jsme, že soupeř bude hrát zezadu, ale to se nestalo. Ke konci poločasu jsme si dali skoro vlastní gól a dostali tak domácí do vedení. Naštěstí se nám podařilo stav ještě do poločasu vyrovnat. První půle byla ale z naší strany špatná. Neměli jsme touhu po vítězství, vázla nám rychlost kombinace, hra bez pohybu. V kabině jsme si sice řekli, co chceme hrát, ale úvod do druhého poločasu nám nevyšel. Hned na začátku jsem udělal minelu a dovolil tak vrátit soupeři vedení. Těší mě, že je v týmu síla, která dokáže v pravý čas zabrat. Soupeře jsme dostali pod tlak a začali dávat branky. Dneska to byl ovšem náš průměrný výkon. Se soupeři ze spodku tabulky musíme hrát jednodušeji a nedostávat tak laciné branky," zhodnotil utkání hrající trenér Tuchorazi Lukáš Trnka.

Branky: 42. a 47. R. Procházka – 43. Doksanský, 67. Rybařík, 78. a 81. Havránek. Rozhodčí: Zoufalý. ŽK: Čábelka, Král – Vosecký. Diváci: 80. Poločas: 1:1.
Radim: Hanuš – Vaníček (84. Jeřábek), Michálek, Čábelka, Mašín – Ružinský – Homolka (46. Beníšek), Králík (11. Král), Dejl, Kaše – R. Procházka (72. I. Procházka).
Tuchoraz: Macho – Vostrovský (62. Hanzl), Trnka, T. Černý, Bílek – Kuru (57. T. Novák), Doksanský, Bereš, A. Vosecký – Rybařík, Havránek.