Domácí, kteří bojují o záchranu ve fotbalové I. B třídě, však dokázali do poločasu toto manko smazat. Ve druhém poločase padla už jen jedna branka, díky které veze Tuchoraz výhru 3:2.

„Před utkáním jsem hráče nabádal, že soupeř bude bojovat a nedá nám nic zadarmo, protože potřebuje bodovat. Během první minuty utkání měl soupeř dvě jasné gólové příležitosti, které jen díky čarujícímu Matouškovi neskončily vedením domácích. Následný výkop našeho brankáře vyslal do šance Bereše, který nás dostal do vedení. To se nám podařilo o několik minut později ještě navýšit. Bohužel pak jsme usnuli na vavřínech. Soupeř dvakrát zahrozil a dal dvě branky. Věděli jsme, koho máme hlídat a pak nám dá ten člověk góla. To se nám prostě nesmí stávat," popsal dramatický první poločas hrající trenér Tuchorazi Lukáš Trnka.

„V druhém poločase jsme se dlouho báli o výsledek. Soupeř hrozil ze standardních situací a z dlouhých nakopávaných míčů. My se snažili hrát kombinačně. Bohužel soupeř přehnojil trávník, což mělo za následek, že se hrálo na zežloutlém hrbolatém hřišti, takže jsme museli hrát také nakopávané míče. Naštěstí se nám podařilo vstřelit branku, která se po zbytek zápasu ukázala jako vítězná. S předvedenou hrou spokojen nejsem, ale tři body mě z dnešního utkání potěšily," dodal Trnka.

Branky: 29. Semínko, 41. Weinlich – 2. Bereš, 16. J. Černý, 70. Doksanský. Rozhodčí: Němeček. ŽK: 1:2. Diváci: 45. Poločas: 2:2.
Tuchoraz: Matoušek – Bílek, Trnka, T. Černý, J. Černý – Topol (87. Novák), Doksanský, Kolařík, A. Vosecký – Havránek, Bereš.