„Hlavní rozdíl ve výkonech obou týmů byl dneska v prostředku zálohy, kde se nám nedařilo kombinovat a zbytečných ztrát bylo taky dost. Soupeře jsme do ničeho nepouštěli, hrálo se nahoru dolů. Bohužel chvilku před poločasem jsme na soupeřově vápně ztratili zbytečně míč a bohužel velká zbraň Brodu, rychlý přechod do útoku, se ukázala a my smolně prohrávali," popsal úvodní pětačtyřicetiminutovku hrající trenér Tuchorazi Lukáš Trnka.

„V poločase jsme si to museli vyříkat. Sáhl jsem ke střídání, abychom hráli více do útoku, což se zkraje dařilo. Tlačili jsme soupeře a plnili pokyny. Bohužel pak přišla naše další trestuhodná chyba, kterou dokázali hosté přetavit ve svou druhou branku. Poslední půlhodinu jsme hráli na tři obránce a na tři útočníky. Sice se nám podařilo pět minut před koncem snížit, ale to už bylo na nějaký zvrat v utkání pozdě," řekl k druhému poločasu domácí trenér.

„Soupeř nás dneska přejel v prostředku zálohy, což se odráželo na celé hře. My nehráli špatně a před pěknou diváckou kulisou jsme chtěli do jara prodloužit domácí neporazitelnost, ale bohužel jsme za tím vítězstvím nešli tolik, jako Brod," zakončil hodnocení Lukáš Trnka.

„První poločas utkání byl vyrovnaný, myslím si, že jsme byli i lepším týmem. V závěru poločasu se nám podařilo jít po jednom z brejků do vedení. Domácí si za celý poločas nedokázali vytvořit žádnou vážnější příležitost, kterou by ohrozili Hanuše. Druhá půle pro nás začala dobře, Moravec hrozil z brejků a po jednom z nich navýšil naše vedení. Tuchoraz dokázala už jen chvilku před koncem snížit z rohového kopu, jinak si za celý zápas nedokázala vytvořit žádnou jinou šanci. Za béčko dneska nastoupili tři hráči z kádru A-týmu, kteří byli znát, ale z mého pohledu byl asi rozdílovým hráčem Moravec, který byl hodně vidět," řekl k utkání Zdeněk Šmejkal starší, který v hodnocení utkání zastoupil syna Zdeňka.

Branky: 84. Kolařík – 44. Musílek, 49. Moravec. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: Vosecký, Trnka, Kolařík – Miňovský, Hanzl, Makovský, Rezek. Diváci: 80. Poločas: 0:1.
Tuchoraz: Macho – Vostrovský (50. Novák), Trnka, T. Černý, Bílek – Bereš (55. Pěkný), Doksanský, Kolařík, A. Vosecký – Nývlt (46. Hanzl), Havránek.
Český Brod B: Hanuš – Helmich, Procházka, Kopecký, Smola – Musílek (75. Kratochvíl), Makovský (86. Rezek), Miňovský, Kozlíček – Hanzl, Moravec.