Tuchoraz podržel brankář Macho

Libice nad Cidlinou – Tuchoraz je na tom zatím venku o něco lépe než doma. Také od nováčka fotbalové I. B třídy skupiny C neodjela s prázdnou, za remízu získala bod.

7.10.2012

Z utkání Tuchoraz - Třebovle (1:0).Foto: Miloslav Kapic

Libice – Tuchoraz  1:1

Jenže mohlo být ještě lépe. Tuchoraz se mohla spolehnout na gólmana Macha, který hned v úvodu střetnutí chytil domácím pokutový kop a také po přestávce zabránil několikrát pohromě.  Střílení gólů nemá ale bohužel v popisu práce.  Třikrát Pazderec a dvakrát Nekolný šli totiž v druhém poločase sami na branku, ale s nulovým výsledkem.

„Myslím si, že jsme tady prohospodařili dva body. Někdy ve třetí minutě měli domácí sice penaltu, ale postupně jsme  ovládli hřiště a ještě do poločasu mohlo být naše vedení dvougólové.  Po přestávce to patnáct minut vypadalo, že jsou někteří ještě v kabině. Soupeř byl lepší, naštěstí všechno vyřešil Macho. My jsme potom měli pět takových šancí, že dosud nechápu, proč ani jedna neskončila brankou.  A Bylina navíc nastřelil břevno. Je to škoda, protože jsme se dobře vyrovnali s neúčastí Trnky a odchodem zraněného Rozumného a šance pojistit si vedení jsme rozhodně měli," řekl tuchorazský trenér David Tichý.

Branky: 77. Kohoutek – 9. Borovička. Rozhodčí: Vlk. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1.
Tuchoraz: Macho – Franek, Valeš, J. Černý, Šulc – Borovička, Nekolný, T. Černý, Bylina – Rozumný (46. Líbal), Pazderec.

OBRAZEM: Petr Korál pokřtil kapele Benefit novou desku

Kolín – Zatímco o sobotním večeru v televizi zástupci politických stran odhalovali, s kým půjdou či nepůjdou do koalice a v domácnostech bouchali šampaňské nebo hledali pas, to podle toho, koho volili, v kolínském městském společenském domě hrály kapely, které přežily nejen ústrky a zákazy komunistů, ale i všechny vlády současné.

Mezinárodní den archeologie přilákal malé i velké

Kolín /FOTOGALERIE/ - Regionální muzeum v Kolíně připravilo na sobotu zajímavý program při příležitosti Mezinárodního dne archeologie. Něco zajímavého pro sebe si v něm našli malí i velcí, fundovaní průvodci dokázali vždy přizpůsobit svůj výklad věku návštěvníků nebo třeba regionu, odkud do kolínského muzea přijeli.

Volby 2017 v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni

Kolínsko - Jak vypadaly parlamentní volby v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni?

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.