„Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, vedli jsme dva nula. Bohužel jsme nedali třetí gól a přišel trest. Domácí těsně před odchodem do šaten snížili. V kabině jsme si řekli, co budeme hrát, bohužel já jsem v dalším průběhu neudržel nervy na uzdě a oslabil tým. Reagoval jsem na to, že na mě byl faul zezadu, který paní rozhodčí neodpískala. Reagoval jsme neadekvátně, což mě mrzí. Nemělo by se to stávat. Domácí za chvíli vyrovnali. Ale i v deseti jsme mohli zápas rozhodnout ve svůj prospěch. V poslední minutě jsme běželi tři na jednoho, bohužel výhodu nezužitkovali. Na řadu přišly pokutové kopy a v nich je to vždy loterie. My v ní prohráli," řekl po utkání hrající trenér Lukáš Trnka.

„Jinak s průběhem celé sezony jsem maximálně spokojený. Získali jsme hodně bodů, dostali šanci mladí hráči, v dobrém světle se představili i hráči, kteří u nás byli na hostování. Prostě super sezona a za to patří všem velký dík," dodal Lukáš Trnka.

Branky: 45. Málek, 80. Novotný – 25. Vosecký, 33. Kolařík. Rozhodčí: Holakovská. ŽK: 2:5. ČK: 70. Trnka (T). Diváci: 60. Poločas: 1:2.
Tuchoraz: Matoušek – Bílek, Trnka, J. Černý, Novák (65. Havránek) – Vostrovský, Doksanský, Kolařík, Vosecký – Borovička, Bereš.