Radonice – Tuchoraz  5:5

Tuchoraz si musela připadat jako ve zlém snu. Už v páté minutě domácí vedli 3:0 a také při odchodu do kabin bylo skóre hrozivé. Druhý poločas byl ale jako nebe a dudy. Tuchoraz se otřepala a nakonec moc nescházelo, aby si odvezla tři body.

„Těžký terén i těžký zápas. Soupeř na sněhu třikrát vystřelil a třikrát mu to tam spadlo, začali jsem hodně špatně. Byli jsme hodně zaskočení a za stavu 5:1 to vypadalo hrozivě. Naštěstí nám pomohl gól do šatny. V kabině jsme museli zvýšit hlas a  hráči si to vzali k srdci. V druhém poločase se to otočilo o sto osmdesát stupňů. Začalo se bojovat, běhat a soupeř byl pod tlakem. Konečně jsme začali střílet na branku, což na tomto terénu bylo pro gólmany nepříjemné. Nakonec se nám podařilo vyrovnat a za nerozhodného stavu jsem měli ještě čtyři tutové šance. Za druhý poločas mohla být klidně výhra, za vývoj zápasu v prvním poločasu bod bereme. Myslím si, že remíza je v konečném součtu spravedlivá," řekl po utkání tuchorazský trenér David Tichý.

Branky: 25. Valeš, 43., 63. a 76. Nekolný (2 z PK), 58. Franek. Rozhodčí: Velebil. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (29. Radonice). Diváci: 30. Poločas: 5:2.
Tuchoraz: Macho – J. Černý, Trnka, Valeš, M. Šulc – Franek, Nekolný, T. Černý, Líbal – Pazderec, Rozumný.

(Miloslav Kapic)