Sokoleč – Dosavadní lídr fotbalové I. B třídy skupiny C  doma podruhé remizoval. Tuchoraz si ze Sokolče odváží bod.

11.11.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

Sokoleč – Tuchoraz 3:3

Tuchoraz se dostala brzy do vedení, aby o něj ještě do poločasu přišla. Po přestávce domácí odskočili už na rozdíl dvou branek, jenže Nekolný měl oproti minulému utkání lepší střeleckou mušku a vyrovnal.

„Zase to bylo pro nás typické. Vedli jsme, zahodili řadu šancí a namísto uklidnění a pojistky přenechali vedení soupeři. A byly to tutovky, čtyřikrát jsme šli sami na branku, dvakrát podržel domácí výbornými zákroky gólman. Jsem rád, že za nepříznivého stavu to kluci nevzdali a podařilo se nám vyrovnat. Myslím si, že výsledek je spravedlivý, byl to ve vyrovnaném utkání dobrý fotbal. S výkonem jsem spokojený, s bodem určitě," řekl po utkání tuchorazský trenér David Tichý.

Branky za Tuchoraz: 6. T. Černý, 78. a 86. Nekolný. Rozhodčí: Garaja. ŽK: 3:5. Diváci: 80. Poločas: 2:1.
Tuchoraz: Macho –  J. Černý, Trnka (65. Vosecký), Valeš, M. Šulc – P. Šulc (75. Topol) Nekolný, T. Černý, Líbal – Rozumný (88. Pěkný), Pazderec.

(Miloslav Kapic)

Autor: Redakce

11.11.2012 VSTUP DO DISKUSE
Sjezd Vavřineckého potoka 2017   Foto: archiv organizátorů
3

Bára Špotáková si divokou vodu radši nezkusila, za rok to možná napraví

Neštěstí nebylo opravdové, šlo pouze o cvičení.
94

Záchranné sbory zachraňovaly osoby po srážce vlaků, naštěstí šlo o simulaci

KRIMI MIX: Ukradli peníze, maso i jízdní kolo

Kolín - Přinášíme vám krimi zprávy z Kolína.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Město bude výstavbu střediska platit ze své kasy

Kouřim - Zdravotní středisko v Kouřimi bylo velkým tématem letošního roku. Vedení města se rozhodovalo, zda zázemí pro lékaře vybudovat přímo na historickém náměstí nebo raději v těsné blízkosti základní školy. Vedení města a zastupitelé nakonec pro případnou výstavbu zdravotního střediska ve města zvolili variantu v ulici Čs. armády s byty.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme další školáky ze Základní školy v Plaňanech

Kolín - Představujeme vám dvě třídy ze Základní školy v Plaňanech.