Lysá nad Labem - Tuchoraz 0:0

Vůbec to byl zápas brankářů, protože v druhém poločase domácí mařil pro změnu šance, které měl Pazderec a jednou Franek. Dá se říci, že první poločas ovládli domácí. Dokázali si vypracovat brankové příležitosti, ale blizoučko vedení byla i Tuchoraz. Nekolného nechytatelná rána se od břevna odrazila nějaký ten centimetr před brankovou čáru. Po přestávce se dostala ke slovu Tuchoraz, ale se stejným výsledkem jako Lysá, z žádné šance se neurodilo. Za zimy a větru tak utkání dospělo k bezbrankovému konci.

„Gólové příležitosti domácích z prvního poločasu vyřešil pro nás v dobrém Macho a za poločasový stav jsme byli rádi. Myslím si, že v druhém poločase jsme už domácí do žádných velkých šancí nepustili. Naopak Pazderec šel sám dvakrát na branku, Franek metr před čárou trefil míč tak, že si s tím gólman poradil. Na šance to tak bylo dá se říci vyrovnané a podle toho a nakonec i průběhu hry je remíza pro oba dva asi spravedlivá," řekl po utkání tuchorazský trenér David Tichý.

Rozhodčí: Salač. ŽK: 2:4. Diváci: 50.
Tuchoraz: Macho – Prokeš, Trnka, J. Černý, Martinec – Franek, Nekolný, T. Černý, Líbal – Pazderec (89. Kadeřábek), Rozumný (74. Šulc).

(Miloslav Kapic)