„Bohužel nám počasí trochu zkomplikovalo plány. Generálku jsme chtěli odehrát na přírodní trávě, abychom se na start soutěže připravili co nejlépe,“ uvedl trenér Lukáš Trnka.

Ten tak musel skousnout alternativní řešení v podobě umělého trávníku černokosteleckého hřiště. Poslednímu přípravnému střetnutí moc nepřálo ani chladné a větrné počasí, ale na trenéru Tuchorazi bylo při hodnocení znát, že ho zahřál především výkon jeho svěřenců.

„Kluci se s tímto zápasem zdatně popasovali a ukázali, že když chtějí, tak fotbal hrát umí. Hráči, kteří stále bojují o základní sestavu, se předvedli ve velmi dobrém světle a zamotali mi svým výkonem hlavu. Především výkon obou krajních obránců mě potěšil. Jako tým jsme chtěli hrát na maximálně čtyři doteky, tím hru zrychlovat a to se nám dařilo. Postupem času začaly přicházet góly a skóre se dál navyšovalo. Pak už jsme trochu polevili, ale to tak bývá,“ byl spokojen Trnka.

Ten však už netrpělivě vyhlíží první jarní kolo a svému týmu věří.

„S výkonem týmu jsem spokojen a věřím, že nás tento zápas dokáže nabudit na příští týden. Sice nás čeká těžký soupeř, ale z týmu cítím, že má chuť se o vítězství poprat,“ zakončil Lukáš Trnka.

Branky: Rybařík 5. Poločas: 2:0.
Tuchoraz: Matoušek – Nývlt, Trnka, Černý, M. Vosecký – Vostrovský, Koranda, Grznárik, A. Vosecký – Rybařík, Borovička.