„Máme za sebou náročný program. V neděli jsme odehráli těžký zápas v Sokolči, ve středu pohárové utkání a dnes nás čekal další náročný zápas proti Pšovce Mělník," začal hodnocení lodivod Polep Bohuslav Mokříž.

„Věděli jsme o tom, že soupeř hraje na brejky, což se nám dařilo eliminovat. Bohužel nás v poslední době trápí individuální chyby, kterými jsme si i dneska komplikovali zápas. Soupeř šel po jedné z nich do vedení. Naštěstí se nám pak podařilo skóre do poločasu otočit. Druhý poločas jsme už odehráli zodpovědně, přesto jsme se nedokázali opět individuální chybě vyvarovat a soupeři tak nabídnout vyrovnání. V závěru utkání se hráčům nedala upřít snaha o strhnutí výsledku na naši stranu, bohužel se to nepodařilo. Penaltovou loterii rozhodlo až třinácté kolo, po kterém se radoval soupeř," popsal samotné utkání Mokříž.

Branky: 33. a 42. Javorek – 29. Chytil, 60. Mrvík. Rozhodčí: Miroslav Vlk. ŽK: 0:2. ČK: 77. Grabmüller (M). Diváci: 95. Poločas: 2:1
Polepy: Černý – Vaňkát, Tafel, Kalivoda, Vaňkát, Dittrich – Hejduk, Šťastný, Linhart (74. Mejzr), Dudla (64. Macháček) – Javorek, Slezák (79. Krumpholc).