Byla to bitva se šťastným koncem. Svěřenci Františka Kureše se proti Admiře nadřeli, po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího se přeci jenom radovali ze zisku tří bodů. Svého soupeře porazili 2:0.

„První poločas byl vyrovnaný. Hrál se docela pohledný fotbal. Nás zlobila koncovka. Jenom Hobík měl tři šance a Rosendorf dvě," uvedl kolínský asistent Luděk Špaček.
„Do druhého poločasu jsme nabádali kluky, ať hrají trpělivě, že branky přijdou. Ale
s koncovkou to bylo pořád špatné. Šli jsme dvakrát sami na branku a gól ne a ne přijít. Až v 53. minutě Exner dopravil míč do branky střelou vyraženou brankářem hostů. Myslím si, že od té chvíle jsme byli lepším mužstvem. V 59. minutě krásně prošel přes tři hráče podle brankové čáry Bukač a připravil snadnou pozici pro Nekolného, který upravil na konečných 2:0," oddechl si Luděk Špaček.

Branky: Exner, Nekolný. Poločas: 0:0.
Sestava: Barták – Bukač, Drobný, Exner, Havlíček – Mužík, Nekolný, O. Novák, Rosendorf – Hobík (70. Salva), Laštovka (66. Pospíšil).

Čtrnáctka dostala výprask

První poločas s favoritem ještě drželi výsledkově krok, po změně stran ale přišel uragán a nakonec z toho byla velká kanonáda. Fotbaloví žáci Kolína kategorie U14 s pražskou Admirou prohráli vysoko 0:7 (0:1).

„První poločas jsme přečkali s výsledkem 0:1. Admira hrála od prvních minut kombinační fotbal, který nám dělal velký problém. Naši hráči zaostávali i v osobních soubojích. V druhém poločase jsme dostali dalších šest branek, které pramenily
z kombinací hráčů Admiry. Myslím, že po třetí brance bylo po zápase. Admiře jsme nekladli vůbec žádný odpor," řekl trenér Luděk Špaček.

„Problémem tohoto ročníku je nedostatek hráčů. Když někdo onemocní, tak zápasy hrajeme pouze v jedenácti lidech a musíme si půjčovat
z ročníku 2001, který hraje zápasy hned po nás. Za to hráčům ročníku 01 děkuji," dodal Luděk Špaček, který převzal tým po Radku Pařezovi.

Sestava: Zeman – Řehák, Prokůpek, Hoření, Kolúvek – Šindelář, Hejduk, Vlášek, Zelenka  – Pokorný, Bubla (25. Chadraba,  36. Barták).