Nejlepší mušku měl o víkendu Dvořák právě z kolínské rezervy, který se trefil čtyřikrát. Tři góly vstřelil Suchánek z Polep.
Mezi brankáři je již s předstihem rozhodnuto o vítězi v kategorii „minutová neprůstřelnost". V posledních dvou kolech již nikdo nemůže dohonit Tomáše Krutského z Nučic.

Brankáři s nulou

8 –  L. Havránek (Kouřim).
7 – Svoboda (Konárovice).
6 – T. Krutský (Nučice), Heres (Jestřabí Lhota).
5 – Pokorný (Třebovle), Cihlář (AFK Pečky).
4 – Maxian (Libodřice), Adamec (Týnec nad Labem), Kalinec (Velký Osek), Procházka (Polepy).
3 – J. Hanuš (Kolín B), Málek  (Jestřabí Lhota),  Jelínek (Libodřice).
2 – Urik (Radim B), Zavřel (Bečváry), M. Hanuš (Pečky).
1 – Kubrycht (Kolín B), Hemmer (Pečky), Huslík (Bečváry).
Společná nula: P. a T. Krutský (Nučice).

Minutová neprůstřelnost

553 – T. Krutský (do dalšího kola jde s 10 minutami), 481 – L. Havránek (15), 381 – Maxian (9),  292 – Procházka (145), 276 – J. Hanuš (38), 275 – Kalinec (3), 268 – Cihlář (140), 255 – Málek (55), 235 – Heres (51), 220 – Jelínek (7), 190 – Zavřel (160), 183 – Adamec (2), 180 – M. Hanuš (180), 170 – Urik (Radim B, 25), 162 – Svoboda (Konárovice, 7), 151 – L. Pokorný (34), 151 – Huslík (5), 138 – Svatuška (Pečky, 13), 120 – Hemmer (Pečky, 30), 119 – Dostál (Volárna, 7), 101 – M. Sedlařík (FK Kolín B, 7),  97 – Kubrycht (Kolín B, 2), 92 – Bruna (Volárna, 2), 81 – Brunclík (Týnec nad Labem, 15), 73 – R. Pelikán (Volárna, 0), 65 – Kubeš (Volárna, 3), Nykl (Bečváry, 11), 64 – Kropáček (Bečváry, 30), 57 – Arnold (Radim B, 55), 47 – Beneš (Polepy, 6), 42 – Dolejší (Polepy, 42), 36 –  Svoboda (Nučice, 28), 35 – Mádle (Polepy, 28), 28 – J. Pokorný (Třebovle, 28), 5 – R. Durdil (Velký Osek, 5).

Střelci

23 – Fořt (Velký Osek).
19 – Krupka (Jestřabí Lhota).
18 – Suchánek (Polepy).
16 – Novotný (Kouřim).
15 – M. Černík, Pokorný (oba Konárovice), M. Snížek (Kouřim).
14 – Štegl (Pečky).
13 –  Slezák (Polepy/Kouřim),  D. Adamec (Velký Osek), Černý (Bečváry).
12 –  I. Procházka (Radim B).
11 – Kesner (Polepy/Kolín B),   Růžička st. (Pečky).
10 – Sova, Pěkný (oba Libodřice).
9 – V. Holub (Bečváry), Heverle, Košík (oba Libodřice).
8 – Keltner, Šváb (oba Kouřim), Koubek (Velký Osek), Martínek (Jestřabí Lhota), Dvořák (Kolín B).
7 – Grůbr (Týnec nad Labem),  Škopek (Libodřice), Kubín, Horáček (oba Bečváry), Zelenka (Polepy), Mikeš (Polepy/Kolín B).
6 – Mužík, Jedlička (oba Pečky), Kmoch (Polepy), Královský (Kouřim), Sikáček, Uher  (oba Bečváry), Žiga (Týnec nad Labem), Jícha (Nučice), Havlíček, Kahoun (oba Konárovice), Mašek (Velký Osek), Klička (Jestřabí Lhota), Daniel Richter (Třebovle), Šedivý (Volárna).