Na své si na hřišti ve Velkém Oseku přišli nejen příznivci fotbalu. Sestava Real Topu Praha nabízí kromě bývalých ligových fotbalistů i herce nebo zpěváky. Známé tváře z televizní obrazovky nemohly chybět ani u oslav sta let Viktorie. Diváky bavili na hrací ploše i mimo ni herci Leoš Noha, Jakub Štáfek, Ladislav Hampl, komentátor Jaromír Bosák, stejně jako fotbalisté Radek Šírl, Jan Rajnoch nebo Radek Bejbl.

A na dobrou věc se vybrala také pěkná částka. „Nemocné Amálce Strakové jsme společně předali šek v hodnotě sto tisíc korun,“ uvedl dlouholetý funkcionář oseckého klubu Zdeněk Novák, který se mimo jiné zapsal také mezi střelce exhibičního střetnutí. Domácí mužstvo prohrálo s týmem osobností 3:6. „Výsledek ale nebyl důležitý. Všichni jsme si to užili,“ přidal Novák.

Toho potěšila také návštěva a vůbec celý průběh oslav. „Bylo tady okolo pěti set lidí. Celá akce se povedla. Báli jsme se toho, ale všechno vyšlo bez větších problémů. Přijeli všichni ohlášení fotbalisté i hvězdy kulturního prostředí, večer zahrály tři kapely. Za pořadatele mohu říct, že to vyšlo výborně,“ měl radost člen výboru. „Jsme rádi, že je to za námi, přípravy byly náročné. Ale vyplatilo se, všechno klaplo,“ dodal Zdeněk Novák.