„Přestože výsledek vypadá jednoznačně, zas tak jednoduché to nebylo. Králův Dvůr hraje o záchranu, tak do toho dává více bojovnosti a agresivity a bere body i jiným soupeřům z popředí tabulky. U nás ale rozhodl první gól, který padl ze začátku utkání a to je docela rozložilo," konstatoval Štoček.

Máte za sebou zápas, na který zřejmě nikdy nezapomenete. V utkání ČFL se vám podařilo vstřelit pět gólů…
To je pravda, na tento zápas asi nikdy nezapomenu. Ale  těch gólů mohlo být ještě víc, další šance jsem na to měl. Ale to bych chtěl asi už moc.

Který z těch pěti gólů byl pro vás nejsnadnější?
Nejsnadnější z těch pěti byla asi ta penalta, brankář zůstal stát a já to dal jen k tyči.

Branky jste vstřelil hlavou i nohou. Které zakončení je pro vás oblíbenější?
Nevím, co je pro mě oblíbenější. Radost mám z každého gólu. Jestli to je nohou nebo hlavou,  je to jedno, hlavně, že je to gól.

Takový výkon si zaslouží pouze slova uznání. Zaregistroval jste nějaké ohlasy na váš výkon?
Zatím nijak, akorát mi kluci s trenérem v kabině zatleskali a poděkovali. Já ale zároveň poděkoval jim, protože bez nich bych ty góly nedal. Zároveň jsem jim  slíbil, že v úterý na tréninku má každý u mě pizzu.

Podařilo se vám ve vaši kariéře mezi dospělými něco podobného?
Ne. Nejvíc jsem dal tři góly, ale pět gólů ve třetí lize jsem ještě nedal.

V současné době máte na svém kontě 17 branek. S jakou metou byste byl spokojený?
Nevím, já tohle moc neřeším. Jdu zápas od zápasu. Někdy to tam padá, někdy zase ne. V týdnu na tréninku  jsem třeba nemohl dát gól a pak přijde zápas a začne to tam padat. Stejně jako nyní, nějak všechno se to sešlo a bylo z toho pět gólů. Metu žádnou vytyčenou nemám.

Díky výhře a zaváhání Kunic jste se dostali do čela tabulky. Oslavili jste to nějak?
Ne, nijak jsme to neslavili. Jen jsme si šli sednout s klukama po zápase do Monetu (kavárna na náměstí – pozn. red.) na kafe a rozebrat si zápas.

Před zápasem jste věděli, že Kunice prohrály a že v případě vítězství se můžete dostat do čela. Bylo cítit napětí před zápasem?
Před zápasem jsme věděli, že když vyhrajeme, můžeme být první, ale nějaké napětí jsem necítil. Trenér přišel do kabiny a na papír nám namaloval „1" a řekl nám, že motivace je jasná a všichni jsme věděli, o co hrajeme.

Doposud jste byli těmi, kdo lídra naháněl. Nyní to bude přesně naopak. Budete takovou lovnou zvěří. Tlak na vaše výsledky bude ještě větší. Jste na to připraveni?
To je pravda, ale Kunice mají o zápas méně, takže to umístění je s otazníkem. Jestli jsme na to připraveni, to se uvidí. Ale my půjdeme do každého zápasu  s respektem, pokorou a maximální bojovností, aby jsme tam vydrželi co nejdéle.