„Máme mladý tým a takhle pohromadě jsme hráli počtvrté. Musím říct, že kromě úvodní dvacetiminutovky, která se mi moc nelíbila, šla naše výkonnost postupem času víc a víc nahoru. Hlavně s druhým poločasem jsem byl velice spokojen. Pravda, soupeř měl dvě tutovky, kdy mohl zápas rozhodnout, ale neproměnil je a my dál chtěli hrát a rvali se o body," uvedl trenér Jindřich Stejskal. 

Mladý tým domácích doplatil především na špatnou koncovku. Naopak soupeř z Mnichova Hradiště jednu z mála svých příležitostí proměnit dokázal.

„Co nás může mrzet je zakončení. Nastřelili jsme tyč, pak dvakrát z malého vápna brankáře a další příležitosti jsme nedokázali gólově vyřešit. Na klukách je znát, že jsou ještě mladí a možná tam trochu chybí potřebný klid. Ale za co je musím opravdu pochválit je fakt, že nic nezabalili a do poslední chvíle na nich byla znát chuť a touha ještě s výsledkem něco udělat. Takže nezbývá nic jiného, než kluky za dnešek pochválit. Zápas odmakali a tu fotbalovost do toho musíme přidávat postupně,“ viděl po prohraném utkání pozitiva Stejskal, pro kterého to byla trenérská premiéra mezi dospělými.

Branka: 5. Vegricht. Rozhodčí: Mansour. ŽK: 0:3. Diváci: 110. Poločas: 0:1.

Český Brod B: Vymazal – Čermák, Skořepa, Nekolný, Miňovský – Hanzl, Souček, Moško (78. Ravizza), Hubáček (60. Plášil), Gajdasz – Šťastný.