„Přiznávám, že jsem se takto nikdy netrefil a mám radost, že jsme si odnesli z tohoto středočeského derby alespoň bod," ohlédl se za utkáním domácí krajní obránce.

K jeho parádní ráně je zapotřebí dodat, že z ostrého úhlu překonal volej Pavla Horvátha, který se trefil v páteční předehrávce Plzně proti Jablonci.

„Byla to taková rána, že jsem ji zaregistroval až v bráně. Takový parádní gól jsem neinkasoval ani nepamatuji," smekl před autorem branky gólman Kladna Michal Sedlák.

Jinak to byl duel o chybách na jedné i druhé straně. „Do přestávky jsme jich vyrobili až hanba. Útočníci Kladna se dostávali za naše obránce trestuhodně lehce a nikdo se nemohl divit, že jsme šli do druhé půle s dvougólovým mankem. Jsem nakonec rád, že jsme vyválčili v zdánlivě ztraceném zápase alespoň bod," konstatoval po závěrečném hvizdu českobrodský kormidelník Zdeněk Andrlík.

„Ztratili jsme vyhraný zápas. Mít k dobru vedení 3:1 a k tomu navrh i ve druhém poločase další šance, to je svým způsobem umění. Je to škoda, chybami se však náš mladý mančaft učí a současně doufám i poučí a nebude je opakovat," řekl po utkání trenér Kladna Ivan Pihávek.

Český Brod – Kladno 3:3

Branky: 32. Beutel, 66. Brabec, 80. Štefančík – 19. Toth, 35. Beutel vlastní, 42. Procházka. Rozhodčí: Janoch. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 1:3.

Český Brod: Gabriel – Kryštof, Beutel, Tománek, Štefančík – Moravec, Krejcar, Walter, Müller (46. Šťastný) – Brabec, Husárik (61. Šusta).

Kladno: Sedlák - Bartoš, Hanzlík, Rada, Štoncner - Štočes (52. Frič), Procházka, Růžička, Šíma - Kabele, Toth.

(Mojmír Strachota)