Vítěz soutěže: Bečváry, sestupující týmy: Velký Osek, Konárovice, Zásmuky, Břežany II

Počet odehraných zápasů v soutěži: 144
Počet vstřelených gólů a průměr branek na zápas: 703, průměr 4,8
Výsledek s nejvyšším rozdílem branek: Krakovany – Plaňany 8:0
Nejvyšší domácí prohra: Jevany – Bečváry 1:7 (1. kolo), Konárovice – Bečváry 1:7 (5. kolo)
Počet žlutých karet: 664
Počet červených karet: 30
Nejlepší střelec: Marek Hrstka (Libodřice) 27
Brankář s nejvyšším počtem odchytaných nul: 5 – Tomáš Cihlář (Pečky), Michal Hradecký (Plaňany), Ondřej Heres (Jestřabí Lhota)
Počet rozhodčích a kdo pískal nejčastěji: 58, Löwe Vilém 10
Na který tým chodilo doma nejvíc diváků: Kouřim (průměr 98,6)
Zajímavost ze soutěže: Nejlepším brankářem v minutové neprůstřelnosti se stal Zdeněk Douděra z Krakovan, který nedostal gól 345 minut.

Statistiky jednotlivců

Brankáři s nulou

5 – Cihlář (Pečky), Hradecký (Plaňany), Heres (Jestřabí Lhota).
4 – Stoupa (Bečváry), Málek (Jestřabí Lhota).
3 – L. Havránek (Kouřim), Douděra (Krakovany), T. Krutský (Nučice), Mical (Žiželice).
2 – Tolstikov, Trázník (oba Jevany), Špinka (Krakovany), Kolář (Libodřice), Kubelka (Zásmuky).
1 – Kubín (Bečváry).

Minutová neprůstřelnost

345 – Douděra, 297 – Stoupa, 261 – Málek, 249 – Havránek, 240 – Heres, 212 – T. Krutský, 196 – Cihlář, 189 – Špinka, 171 – Kolář, Mical, 157 – Tolstikov, 148 – Huslík (Bečváry), 146 – Hradecký, 135 – Kubelka, 134 – Kubín, 127 – Svoboda (Konárovice), 125 – Zběhlík (Plaňany,), 115 – Staš (Zásmuky), 110 – Trázník, Ernyger (Konárovice), 102 – Kalinec (Velký Osek), 97 – R. Durdil (Velký Osek), 76 – Maxian (Libodřice), 72 – Hansl (Žiželice), 67 – Řezníček (Jevany), 50 – L. Dostál (Krakovany), 48 – Bubla (Pečky), 47 – T. Freund (Plaňany), 45 – Hemmer (Pečky), Baško (Libodřice), Matas (Jevany), 43 – Vedral (Kouřim), 37 – Capalka (Žiželice), 36 – Pospíšil (Krakovany), 28 – Jásek (Jevany), 23 – Kruliš (Pečky), 22 – M. Karban (Velký Osek), 18 – Šindelář (Krakovany), 16 – Petržela (Konárovice), 4 – Jambor (Plaňany).

Střelci

27 – Hrstka (Libodřice).
24 – Kubalík (Nučice).
22 – Kubelka (Žiželice), Černý (Bečváry).
19 – D. Živný (Žiželice), Koula (Jevany), Jedlička (Pečky).
18 – Jahoda (Bečváry).
17 – Korčák (Žiželice).
15 – Proskočil (Plaňany).