1. S jakým cílem vstupujete do nové sezony?
2. K jakým hráčským změnám došlo ve vašem kádru?
3. Co říkáte na prvního soupeře?

TUCHORAZ

Lukáš Trnka

1. Naším cílem je hrát I. B třídu na úrovni a pohybovat se v horních patrech tabulky. Jak je vidět, tak letošní ročník bude hodně vyrovnaný.
2. Po vydařené sezoně nás bohužel, pro mě z nepochopitelný důvodů, opustili tři hráči – Martin Doksanský s Davidem Berešem, Roman Havránek ukončil kariéru. Na letních posilách jsme intenzivně pracovali a nové hráče zkoušeli. Jediné, co mohu prozradit, je příchod Martina Korandy a Jana Bartyzala.
3. K prvnímu mistrovskému utkání zajíždíme do Sadské. Čeká nás kvalitní soupeř, který to v minulém ročníku dokazoval. Musíme pohlídat klíčové hráče a pak věřím, že budeme úspěšní.

LIBLICE

Petr Samek

1. Vzhledem k tomu, že pracujeme pouze s hráči, kteří u nás chtějí hrát z lásky k fotbalu a ne za finanční odměny, tak nad námi asi některé týmy budou mít navrch. Samozřejmě se chceme v soutěži udržet a pokud možno se vyhnout záchranářským bojům. Musíme se tak snažit získat co nejvíce bodů, které by nám zaručily včasnou záchranu a ne se strachovat do posledního kola. Ale uvidíme, co nám nový ročník přinese.
2. Definitivně se rozhodl skončit Daniel Sobotka, časově zaneprázdněný Petr Nekolný bude preferovat B-tým a v případě potřeby by nám ještě vypomohl. Do Poděbrad odešel Batelka a možná nás ještě opustí Hybner. Jediným příchodem je Marek Vosecký. Jinak kádr zůstává stejný.
3. Milovice nás v posledních dvou zápasech na svém hřišti pokaždé vyškolily. Proto bychom tam chtěli uhrát lepší výsledek. Víme, že Milovice mají dobrý tým a možná i díky rozvoji celého města i vyšší ambice. My však nehodláme dát kůži lacino. Samozřejmě jsme sledovali jejich výsledky v přípravě a víme také o jejich prohrách, ale nenecháme se tím zmást a na zápas se dobře připravíme.

BEČVÁRY

Josef Kuba

1. Jdeme pro nás do neznámé soutěže. Nevíme, jaká bude úroveň a síla soupeřů. Chceme hrát bez sestupových starostí, ukázat že na I. B třídu máme.
2. V kádru došlo k minimálním změnám. Přišel pouze jeden mladý hráč, Skočdopole z Dolních Chvatlin. Z velimského dorostu se vrátil Píša.
3. První zápas hostíme doma Tupadly. Soupeře neznáme, víme jen, že v loňské sezoně skončil kousek pod středem tabulky. Věřím, že je v našich silách první zápas zvládnout. Na zápas se těšíme a srdečně zveme všechny diváky.

JESTŘABÍ LHOTA

František Machurka

1. Naším cílem je jednoznačně záchrana. I. B třída je zase o stupínek výš než okresní přebor. Prostě hrát tak, abychom se nepohybovali na chvostu tabulky. Jinak síla soupeřů se dá těžko odhadovat. Vše záleží na kádru. Téměř každý tým ho má úzký. Když se někdo zraní, nebo nastane jiný problém, dojde k oslabení. Proto je to všechno takové zkreslené.
2. Žádného hráče jsme nepřivedli. Do sestavy se vrátil pouze Martínek, který byl půl roku pracovně v Holandsku. Nadále budeme pracovat s dorostenci, kteří nám v nejhorších chvílích vždy ochotně vypomohli. Až pět hráčů má kvalitu na to, aby za nás nastupovali
3. Hlízov má v kádru spoustu kvalitních a zkušených hráčů a naprosto suverénně vyhrál okresní přebor na Kutnohorsku, takže nás čeká hodně těžké utkání. Na vlastní oči jsem ho neviděl, ale výsledky v přípravě ukazují, že bude hrát nahoře. Tipuji ho do pátého místa.

Zápasy prvního kola

Sobota

Milovice – Liblice
Sadská – Tuchoraz
Hlízov – J. Lhota

Neděle

Bečváry – Tupadly