„Od začátku zápasu jsme měli více ze hry, ale ve 12. minutě nás domácí po zbytečném faulu potrestali brankou z trestného kopu a ujali se vedení.Naši kluci byli po této brance trochu v útlumu, až ve 20. minutě vyrovnal Hobík a od té doby hráli kluci dobře. Začali hrát kombinačně a přicházely další branky. Nejprve přidal druhou branku Hobík a v 35.minutě uzavřel skóre prvního poločasu Matěj Novák," uvedl vedoucí mužstva Luděk Špaček.

„Druhý poločas začali domácí aktivně a nás podržel brankář Barták, který dvěma zásahy zachránil náš tým. Ve 48. minutě vstřelil svoji třetí branku Hobík a tím se nám podařilo domácí tým definitivně zlomit. Na konečných 1:5 uzavřel střelecky aktivní Hobík v 61.minutě. Kluky musíme pochválit za předvedený výkon a přát si, aby se jim dařilo i v dalších zápasech," dodal Špaček.

Branky: Hobík 4, M. Novák. Poločas: 1:3.
Sestava: Barták – Bukač, Drobný, Exner, Havlíček – Černý (36. Nekolný), Rosendorf (59. Veselý), O. Novák, M. Novák –  Hobík, Laštovka (36. Salva).

Hodně nepovedené utkání mají na půdě stejného soupeře kolínští hráči kategorie U14, kteří v Cidlině prohráli 3:8.

„Utkání se mi hodnotí velmi špatně. Mnoha hráčům a tím i celému družstvu se v poslední době přestalo dařit. Chybí odhodlání ke hře, bojovnost, nasazení, herní pohoda, jak tomu bylo na počátku soutěže. Velký vliv na tom mají především různá poranění, nemoci a tím i slabá účast na trénincích. K tomu je třeba dodat i malý počet hráčů v mužstvu, tudíž nemocné či zraněné hráče není kým nahradit. Obzvlášť, když ve stejnou dobu hrají své mistrovské utkání i hráči kategorie U13," hlesl po utkání trenér Radek Pařez.

„V tomto utkání jsme opět zaspali začátek a již v první minutě se na nás kopala správně nařízená penalta, kdy Zelenka řešil svoji chybu faulem. Za dalších pět minut chyboval druhý obránce Vacka, který si nepokryl svého hráče a bylo to 2:0. V 16. minutě neudržel poměrně lehkou střelu náš brankář a skóre se opět navýšilo. Jenže do poločasu jsme dokázali výsledek ještě zkorigovat a snížili jsme na 3:2. O poločasové přestávce jsem zdůrazňoval, že je třeba hrát jako na konci první půle od zabezpečené obrany s rychlými přechody do útočné fáze a vyvarovat se zbytečných chyb ve hře. Jenže přišla 37. minuta a soupeř zvýšil na 4:2. V tom momentě jakoby hráči přestali hrát, úplně se sesypali a skóre narůstalo až na hrozivých 8:3. Z některých mých hráčů jsem měl pocit, že k tomuto zápasu odjeli jen jako na výlet a užili si nějakou zábavu. Za jejich předvedený výkon se stydím a věřím, že v příštím utkání 
s vedoucím týmem tabulky, Hradcem Králové, předvedou úplně jiný výkon, protože kdybychom takto hráli, dostaneme patnáct branek jako nic," dodal.

Branky: Veselý, Vlášek, Kuchař. Poločas: 3:2.
Sestava: Zeman – Vacka, Hejduk, Prokůpek, Zelenka – Kotrč (36. Barták), Vlášek (67. Borovka), Veselý, Soukup – Hoření, Kuchař.