FK Kolín U15 – Svitavy 2:1

„Bylo to pro nás nesmírně těžké utkání proti silnému soupeři, který byl na vítězné vlně. První poločas byl vyrovnaný, ale my jsme jednou udeřili po pěkném uvolnění Kopáčkem, který vstřelil první branku. Ve druhém poločase byla hra opět vyrovnaná  a nám se povedlo navýšit náskok Stánokem. Poté jako by přišlo uspokojení a soupeři se povedlo snížit na 2:1. V tu chvíli vycítil soupeř šanci s výsledkem něco ještě udělat. Ale naši kluci nesmírnou touhou po vítěství zápas dotáhli do vítězného konce," uvedl vedoucí mužstva Luděk Špaček.

„Za tento zápas musíme kluky pochválit a přát si, aby takovéto výkony předváděli i v dalších utkáních," dodal.

Branky: Kopáček, Stánok. Poločas: 1:0.
Sestava: Nečas – Novák, Šindelář (Procházka), Vondráček, Jirsa (Franc) – Vejr, Kopáček, Jirků, Hranca (Šendera) – Souček, Píša (Stánok).

FK Kolín U14 – Svitavy 3:2

„I v tomto utkání hráči potvrdili zlepšující výkonnost a navázali na slušné výkony 
z předchozích dvou zápasů, a to s jediným rozdílem, že se jim v tomto utkání podařilo zvítězit. Vítězství je zasloužené, ale bylo ho dosaženo až po super výkonu ve druhém poločase, který jsme vyhráli 3:1," podotkl trenér Radek Pařez.

„Po poločasové porážce kluci přidali na bojovnosti, agresivitě a dařilo se úspěšně zakončit střelecké pokusy na branku soupeře, kterých oproti první půli přibylo. Střelecky se dařilo především Hobíkovi a v obraně zahrál nadstandardně M. Novák," uznal Pařez.

„Vzhledem ke zraněním, nemocem a prázdninovým aktivitám některých kluků jsem měl k dispozici pouze dvanáct hráčů a žádného brankáře.  A tak bylo nutné povolat hráče 
z věkové kategorie U13 a brankáře Bartáka, který již nastoupil v předcházejících zápasech a opět nezklamal. Mužstvo svými zákroky v brance podržel. Dále bych pochválil Prokůpka, který odehrál celé utkání na kraji obrany bez větších problémů a za to bych jim chtěl velmi poděkovat. 
V příštím kole zajíždíme do Mladé Boleslavi, což je soupeř z TOP čtyřky naší skupiny. Věřím, že již budeme kompletní a opět zabojujeme o co nejlepší výsledek," dodal trenér Radek Pařez.

Branky: Hobík 2, Matějka. Poločas: 0:1.
Sestava: Barták – Prokůpek, M. Novák, Exner, Havlíček – Rosendorf (59. Korbelář), Nekolný, O. Novák, Havrda (36. Mužík) – Hobík (66. Sýkora), Matějka. ⋌