„Naše hra v prvním poločasu rozhodně nepostrádala bojovnost, ale organizace hry nebyla dobrá. Soupeř využíval naší roztahanosti a kolmými přihrávkami za obranu velmi trápil obranu a dokázal si vytvářet šance. Naštěstí koncovku neřešil správně a navíc se nám povedlo jít do vedení, když trestný kop Kopáčka prodloužil Kasal do sítě. Ve druhé půli byl náš blok výrazně kompaktnější a směrem dopředu byla hra rychlejší a přesnější. Druhý gól padl opět po standardní situaci, kdy Dudla hlavičkoval do tyče a Procházka levačkou trefil do horního růžku. Za chvíli si vyměnil Kasal míč s Jehličkou, unikl a přesně našel na malém vápně Dudlu, který míč uklidil do sítě. Překvapivý výsledek byl dokonán," uvedl trenér Josef Košátko.

Kolín je v tabulce devatenáctý, na Doubravku před ním ztrácí šest kole před koncem pět bodů. Další duel hraje ve středu od 17 hodin na půdě šestnácté Admiry Praha.

Přidá další body?

Branky: Kasal, Procházka, Dudla. Poločas: 1:0.
Sestava: Terč – Procházka, Kopáček, Fuxa, Šendera – Piskač, Stránský – Jehlička (85. Jirků), Kasal (78. Saulich), Ludvíček (46. Potůček) – Dudla (57. M. Novák).