KOLÍN U19 – OLYMPIA HK U19  1:2

„Po vyrovnaném prvním poločase jsme asi zaslouženě vedli brankou Hybnera. Ten mohl také účet rozšířit, ale jeho pěknou střelu vytěsnil hostující brankář na roh. Stejně tak hlavičku Martikána. Další akce jsme bohužel nedotáhli do lepšího zakončení." popisoval první poločas kolínský trenér Vít Caudr.

„Ve druhém poločase nás však soupeř přehrál, naši hráči nestačili a jen jsme se bránili. Soupeř se do žádné brankové příležitosti nedostal, až na chvilku, kdy jsme propadli na levé straně hřiště a po následném faulu vstřelil hostující hráč branku z pokutového kopu. Směr střely náš brankář vystihl, ale nešťastně mu míč podjel pod tělem. Záhy jsme mohli jít opět do vedení, ale ve vyložené šanci jsme však selhali. Nakonec však udeřil soupeř, kdy rozhodl utkání po centru ze strany," uvedl k druhému poločasu Caudr.

„Za druhý poločas jsme si vyhrát nezasloužili, ale prohra je po průběhu a po množství brankových příležitostí pro nás asi krutá. Utkání nám ukázalo, že bychom potřebovali přivést ještě nějakého konkurenceschopného hráče," dodal kouč kolínských dorostenců.

Branka Kolína: Hybner. Poločas: 1:0. FK Kolín: Kubát – Vejr, Martikán, Šourek, Jelínek  –   Kosina (62. Kesner), Jehlička – Bulíček (51. Dudla), Šulc (72. Vaingát), Kubát  (80. Procházka) – Hybner.