Meteor Praha U19 –  FK Kolín 3:2

Na začátku utkání se hra odvíjela spíše ve středu pole, bez brankových příležitostí. To se změnilo ve 14. minutě, kdy se po zaváhání brankáře domácích trefil krásně téměř z poloviny hřiště Pospíšil. Od té doby získal Kolín územní převahu, která se ještě zvýraznila po druhé brance, kterou vstřelil po faulu na Popa z pokutového kopu Baško. Do konce poločasu Kolín jasně dominoval, ale další branku přidat nedokázal.

Druhý poločas začal stejně jako první a hra se odehrávala spíše ve středu pole. Domácí však dokázali v 53. minutě snížit po standardní situaci a několika smolných odrazech v pokutovém území Kolína. Tím se Meteor dostal více do hry a za další tři minuty dokázali domácí po rychlém protiútoku vyrovnat. Přestože do konce utkání měl míč více na kopačkách Kolín, dokázali domácí díky dalšímu brejku strhnout vítězství na svou stranu. Dorostenci Kolína tak ztratili dobře rozehrané utkání a roli favorita nepotvrdili.

„Dnes jsme nehráli příliš dobře, sice držení míče bylo tak 70:30% pro nás, ale nebyli jsme tak aktivní a agresivní po ztrátě míče, za což nás domácí potrestali dvěma vydařenými brejky ve druhém poločase. Zápas jsme měli dotáhnout do vítězného konce. Zápasy se soupeři jako je Meteor bychom měli zvládat vítězně a i ve hře bychom měli dominovat více,"  řekl trenér Kolína Aleš Majer.

Branky: 14. Pospíšil, 23. Baško z PK. Poločas: 0:2.
FK Kolín: Cink – Plíšek, Baško, Kubánek, Herčík  –  Brtek (67. Šafranko), Linhart, Pospíšil, Martínek, Pop – Mihovský (56. Kopecký).