„Jsem rád, že jsme sehnali soupeře a mohli tak mít zápasové vytížení. Účel to splnilo, nikdo se nezranil. Budu doufat, že budeme dobře připraveni na příští týden," uvedl trenér Kolína Tomáš Staněk.

„Měli jsme spoustu šancí, kombinací dobrých i zkažených. Mohlo to skončit i větším rozdílem. Ale velké množství jsme jich neproměnili. To byl problém. V tomto ohledu nám chyběl Honza Štoček. Kdyby byl, tak to bylo do poločasu tři nula a pak by se nám hrálo líp. Ten soupeř totiž nebyl vůbec špatný. Dobře bránil a dělal nám problémy. Pak jsme se dostávali do přehuštěné obrany. A právě v této situaci potřebujete takového hráče. Důraz tam poté přinesl Zmeškal, ale jemu trošku chyběl pohyb, protože je po zranění," dodal Staněk.

"Jsem rád, že jsme tak těžké utkání před mistrovskými zápasy sehráli. Soupeř na nás vlítnul a my jen díky brankáři Starečkovi dostali jen jeden gól v prvním poločase. Kluci si postupem času zvykli na vyšší rychlost a ve druhém poločase jsme si vypracovali šance, které jsme bohužel neproměnili, naopak domácí nás ještě dvakrát po standardních situací potrestali. Mrzí mě gól v poslední vteřině, o tři góly jsme si nezasloužili prohrát," řekl po utkání trenér Poříčí Pavel Šimáček.

Branky: 10. Veselý, 61. Kouřil, 90. Jelínek. Poločas: 1:0.
Kolín: Vízek (70. Terč) – Hron, Biško, Šourek (46. Kouřil), Nešpor – Němeček, Jelínek, Brunclík, Seifert (46. Zmeškal) – Kučera (69. Vejr), Veselý.