„Zápas pro nás nemohl začít lépe, když jsme asi v 5. minutě dostali možnost zahrávání pokutového kopu. Bohužel ale Nekolný podklouzl a trefil jen tyčku. To povzbudilo hosty a i když jme měli asi více držení míče, tak jsme si nic nevypracovali a hrozili hosté. V 16. minutě zatáhl hostující útočník míč po naší pravé straně a naservíroval balón k desítce spoluhráči a ten nikým neatakován v pohodě zavěsil. Hosté hrozili hlavně ze standardek a po jedné strefili i břevno. Před přestávkou navýšilo Bílé Podolí vedení, když jsme ztratili míč a hostující útočník si ve vápně poradil na výbornou a prostřelil Hanuše. Naštěstí skoro po rozehrávce jsme snížili, když si vzal Nekolný balón, došel na vápno a propálil vše, co mu stálo v cestě," uvedl vedoucí mužstva Jiří Pospíchal.

„Mysleli jme, že nás to nabudí do druhého poločasu, ale zase jsme nechytli začátek a jediný nebezpečný hostující útočník nám dal gól. Opět jsme trestuhodně propadli v bránění. Po této brance se hosté uchýlili k nakopávaným a zakopávaným balónům. Nám se podařilo snížit po Hrstkově akci, který dával zleva balón před bránu a Petr Nouzák předskočil gólmana a zavěsil. Patnáct minut před koncem jsme se dočkali zaslouženého vyrovnání, když hostující brankář zboural Hrstku, a ten ač otřesen, s přehledem proměnil penaltu. Poté to z naší strany byl křečovitý tlak a už jsme nedokázali vymyslet pořádnou smysluplnou akci. Byla to asi zasloužená remíza, protože my jsme měli trošku více ze hry, ale hosté byli zase nebezpečnější. V penaltovém rozstřelu jsme měli více štěstí my a připsali si druhý bod do tabulky. Dnes to byla neskutečná kopaná a vyhrál šťastnější tým. Pokud ale chceme nadále hrát I.B třídu, tak takovéhle soupeře musíme porážet za tři body," konstatoval Jiří Pospíchal.

Branky: 43. Nekolný, 56. Nouzák, 76. Hrstka z PK – 16. Chmelař, 42. a 49. Švadlenka. Rozhodčí: Nepovím. Diváci: 80. Poločas: 1:2.
Liblice: Hanuš ml. – Fott, Šmejkal, Sobotka, Kovačka – J. Nouzák (46. Rohn), Dušek, Vlk (46. Flieger), P. Nouzák – Hrstka, Nekolný (80. Vondrášek).