„Přestože se zápas odehrál dopoledne, tak ho úmorné vedro nedovolilo odehrát ve vysokém tempu. Navíc obě mužstva ještě nebyla kompletní," uvedl trenér Radimi Petr Šafránek.

„Hrál se technický kombinační fotbal s řadou šancí na obou stranách, a tak ve vyrovnaném zápase jsme vyhráli díky důrazu a střelecké pohotovosti Pavla Sovy," dodal Šafránek.

V týmu Radimi došlo k několika výrazným změnám. Odešel L. Novák (ukončil kariéru), R. Hovorka (Sokoleč), L. Jirků (Suchdol), M. Macháček (Pečky), P. Batelka (hledá si angažmá). Druhým směrem naopak přišli  A. Střecha a M. Tománek. „Oba se v prvním zápase  uvedli velmi dobře. Se Standou Slavíkem z Prahy jsme se zatím domluvili pouze na tomto zápase," objasnil Petr Šafránek.

„Další hráč, který k nám přichází, je Robert Samko, bývalý hráč Jičína. Minimálně ještě jeden hráč ale přijde. Už s námi trénuje, ale víc řeknu, až bude vše hotové. Přestože nám řada hráčů odešla, tak vhodně doplňujeme mužstvo. Tentokrát i o zkušené hráče. Jak se nám to podaří, ukáže až samotná soutěž," uzavřel Petr Šafránek.

Další zápas hraje Radim v neděli od 18 hodin na půdě  Újezdu.

Branky: Sova 2. Poločas: 1:0.
Radim: Kopecký – Vaníček, Střecha, Baško, Říha – Čábelka, Slunéčko, Tománek, Kovařík – Slavík, Sova. Střídali: Exner, Procházka.