I když si společně s hostujícími Polepy asi spravedlivě body rozdělili, tak se bylo celý zápas na co dívat. Bojovný výkon oba týmy sousedící v tabulce okořenily šesti krásnými góly.

Po vzájemném poznávání se na měkkém terénu začali před branku soupeře propracovávat domácí útočníci. Úvodní šance ale ještě promarnili a převahu korunovali až v 19. minutě. Wernerovi po rychlé akci sice střela nesedla, ale míč našel Válka, který s přehledem otevřel skóre.

Domácí, jako by uspokojení výsledkem, začali postupně vyklízet střed hřiště a druhá část úvodního poločasu patřila hostům. Jejich snaha byla korunována vyrovnáním. Po rychlé akci prostřelil domácího brankáře ze strany Libor Křelina.

Hosté měli v těchto chvílích navrch a domácí dostala z útlumu až pohledná akce ze 42. minuty. Na konci spolupráce Jiráska a Wernera se opět vyznamenal Válek.

Domácí se ale z vedení dlouho neradovali. Nedůrazuv jejich obraně využil Javorek a přízemní střelou k tyči poslal oba týmy do šatny za nerozhodného stavu.

Ani začátek druhé části nebyl pro domácí příznivý. Po jedné z kolmých přihrávek se za obranouzjevilPlot a hosté poprvé v utkání vedli. Libišské to ovšem nepoložilo, naopak zvýšili obrátky.

Sérií přímých a rohových kopů ještě stála v cestě nepřesná koncovka a přemíra snahy rozhodnout. V 64. minutě ale domácím opět vyšla rychlá kombinace. Centr Špičky uklidil na zadní tyči do sítě Gondek a mohl saltem oslavit vyrovnání.

Závěrečné minuty včetně šesti nastavovaných se hrály za stálé převahy domácích. Když zrovna nebyli ošetřováni hostující hráči, končily standardní situace velkými závary v hostující šestnáctce, rozhodující branka už ale nepadla.

Libiš – Polepy 3:3 (2:2)

Branky: 19. a 42. Válek, 64. Gondek – 31. Libor Křelina, 44. Javorek, 49. Plot. Rozhodčí: Kovář. ŽK: Špička, Novák – Müller. Diváci: 120. Libiš: Kratochvíl – Trojan, Pochman, Zuskin – Werner, Marek, Novák (82. Máj), Špička – Jirásek, Gondek, Válek (76. Obermajer). Polepy: Malý – Týma (84. Šťastný), Biško, Dušek, Suchánek – Müller, Kesner (90. Zelenka), Javorek, Kmoch – Plot, Libor Křelina (79. Slezák).

(zpr)