„Soupeř byl lepší v kombinaci, ale my byli houževnatý a bojovný tým, který se snažil soupeři vyrovnat," uvedl vedoucí mužstva Luděk Špaček.

„První poločas nabídl podle mého názoru pěkný fotbal pro oko diváka. Hosté se ujali vedení po naší chybě a nedostatečném důrazu ve vápně. My mohli také vstřelit branky, ale naší slabinou je a bylo proměňování šancí. V poslední minutě po krásně zahraném přímém kopu mohl vstřelit branku Rosendorf, ale hostující brankář míč vyškrábl na tyč," popsal klíčové okamžiky druhé půle Luděk Špaček.

Po změně stran se obrázek hry příliš nezměnil. Zatímco Kolín marně dobýval branku soupeře, Mladá Boleslav jednou skórovala. „Druhý poločas po vystřídání už tak pohledný nebyl. Bylo v něm zbytečně moc soubojů a tvrdých zákroků. Hráčům Boleslavi se podařilo po rychlém rozehrání standardní situace vstřelit branku na konečných 0:2. Děkuji klukům za předvedené výkony v utkáních, rodičům za jejich podporu a pevně věříme, že se jim bude dařit i v kategorii dorostu," dodal Luděk Špaček.

Kolín skončil na výborném šestém místě.

Sestava: Barták – Bukač, Drobný, Exner, M. Novák (Havrda) – Mužík (Salva), Sýkora (Havlíček), O. Novák, Rosendorf – Hobík (Matějka), Laštovka (Pospíšil).

Na závěr sezony dostali výprask

Podstatně hůř dopadli v posledním utkání sezony kolínští hráči kategorie U14. Ti se stejným soupeřem prohráli vysoko 1:7.

„Nevyšel nám úvod utkání a již ve třetí minutě jsme obdrželi branku. Ale i my jsme měli šance na vstřelení gólů. Zápas se rozhodl mezi 28. a 31. minutou, kdy nám soupeř vstřelil tři branky. Nám se alespoň  podařilo vstřelit čestný úspěch a snížit na 1:4. Druhý poločas nás Mladá Boleslav přehrávala a díky velkému počtu dokázala vstřelit další tři góly," řekl po utkání trenér Luděk Špaček.

„Bohužel značně rozpačitou sezonu se nám nepodařilo zakončit lepším výsledkem," povzdechl si Špaček.

Kolín obsadil v konečném účtování třinácté místo.

Branka: Barták. Poločas: 1:4.
Sestava: Bubla – Vacka, Kuchař, Prokůpek, Machurka – Suchý (Hoření), Hejduk, Šindelář, Zelenka (Vlášek) – Zeman (Veselý), Barták (Chadraba).