Tragická koncovka, neproměněná penalta a v závěru nechytatelná střela soupeře. To jsou nejdůležitější aspekty, které rozhodly o výsledku tohoto utkání.

Radimským se nedá upřít bojovnost, ale když se nepromění ani ty nejvyloženější příležitosti, tak se vyhrát nedá. Naopak soupeř dokázal z minima vytěžit maximum.

„V dnešním utkání nás provázela smůla. Bohužel jsme dneska doplatili na špatnou koncovku. Měli jsme několik čistých tutovek, které se nám nepodařilo proměnit. Nepodařilo se nám proměnit ani pokutový kop, ten jsem já neproměnil. Kdyby se hrálo ještě další hodinu, tak prostě gól nedáme. Soupeř nás bohužel pak dokázal potrestat střelou z dálky. Byla to snad jeho jediná střela za celé utkání," posteskl si po utkání hrající trenér Radimi Jakub Slunéčko.

„Za bojovnost a nasazení je ale třeba kluky pochválit. V tomto směru jsem byl spokojen. Bohužel nám chybí klasický útočník a dnes to bylo znát," dodal Slunéčko.

Branka: 83. Kubenka. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0
Radim: Kopecký – Čábelka (80. Synek), Baško, Tománek, M. Ružinský (64. Krombholz) – Říha, Jirků, Bellada, Kovařík (46. Procházka) – Kříž, Králík (71. Slunéčko).

(Jan Břečka)