„Bylo to utkání dvou poločasů. V úvodu utkání jsme sice propadli a domácí šli do vedení, ale my pak měli více ze hry. Myslím si, že jsme byli i lepším týmem, což jsme vyjádřili vyrovnávací brankou z penalty. Dostávali jsme se opět do šancí, ale v koncovce jsme snad zakletí, protože jsme z nich nedokázali nic vytěžit. Domácí pak zahrozili jen nastřelenou tyčí," zhodnotil první poločas trenér Polep Martin Hruška.

„Ve druhém poločasu jsme chtěli využít prostoru, který nám soupeř docela nechával. To se povedlo a šli jsme do vedení. To nám bohužel vydrželo jen dvě minuty a bylo vyrovnáno. Pak se nám nepodařilo pokrýt rohový kop a domácí opět vedli. Pak přišlo vyloučení našeho hráče a to nám situaci ještě víc zkomplikovalo. Zkusili jsme otevřít hru a vyrovnat, to však nevyšlo, naopak jsme v závěru inkasovali čtvrtou branku," dodal Hruška.

Branky: 4. Sabol, 57. a 60. Kubelka, 88. Novotný – 23. Dittrich z PK, 55. Sejpal. ČK: 89. Kozma – 61. Dittrich. Poločas: 1:1.
Polepy: Černý – Dittrich, Šťastný, Tafel, Dudla (80. Kalivoda) – Sejpal (68. Macháček), Kmoch, Müller, Linhart – Javorek, Slezák.