„Přivítali jsme, i když tomu výsledek neodpovídá, třetí tým tabulky, který je velice kvalitní v ofenzivě. My jsme ale k tomuto zápasu přistoupili velice zodpovědně a již od začátku jsme nasadili vysoké tempo hry, na což soupeř nebyl zřejmě vůbec připraven a postupně jsme si začali vytvářet brankové příležitosti, které se nám podařilo proměnit. Již v 15. minutě jsme vedli 3:0. V dalších minutách jsme nepolevili a ještě do poločasu jsme přidali další tři branky oproti jedné soupeře a vedli jsme 6:1. Druhý poločas jsme hráli kat jako první. My útočili, soupeř bránil a to se odrazilo v narůstajícím skóre v náš prospěch, i když ještě plno šancí zůstalo neproměněno. Přesto jsme soupeře deklasovali 9:1," uvedl asistent Petr Káninský.

„Po dnešním utkání jsme na kluky hrdí, protože, s jakým odhodláním přistoupili k zápasu s nebezpečným soupeřem, to musí hřát u srdce každého trenéra. Nedali jsme mu vůbec žádnou šanci a proměnili utkání v exhibici. Byl to velice kolektivní výkon, což vypovídá rozložení střelců branek na několik střelců," dodal.

Kolín využil toho, že měla Čáslav volný los a díky vysoké výhře se posunul do čela tabulky. Další utkání hraje v sobotu na půdě třetích Neratovic.

Branky: O. Novák 2, Hobík 2, M. Novák, Jirků, Saulich, Uher, Salva. Poločas: 6:1.
Sestava: Karban – Procházka, Exner (60. Sladkovský), Salva, Saulich – Uher (60. Rosendorf), O. Novák, Nekolný – Jirků (60. Bukač), M. Novák, Hobík.