Čáslav - FK Kolín U15 0:4

„Do utkání za chladného počasí, které nepřálo fotbalu, jsme vstoupili aktivně. První poločas jsme předváděli pohledný fotbal a soupeři vstřelili tři branky. Do druhé půle kluci nastoupili s odhodláním, že utkání dovedou do vítězného konce, což se jim podařilo a přidali  ještě jednu branku na konečných 0:4," uvedl vedoucí mužstva Luděk Špaček.

„I když druhý poločas už za velmi špatného počasí tak pohledný nebyl, důležité jsou tři body do tabulky," dodal.

Branky: Stánok, Vejr, Kopáček, vlastní. Poločas: 0:3. Sestava: Hartig – Jirsa, Vondráček, Souček, Procházka – Šindelář (Franc), Kopáček, Jirků, Hranca (Rosendorf) – Stánok, Vejr.

Čáslav - FK Kolín U14 3:2

O poznání hůř se vedlo jejich mladším kolegům. Ti po boji prohráli těsně 2:3. „V tomto utkání naši hráči soupeře v poli přehrávali, ale 
o osudu utkání rozhodly zbytečné, ale správně odpískané dva pokutové kopy proti nám. Zde mne mrzí, že rozhodčí stejné přestupky neřešil takto i na druhé straně," řekl trenér Radek Pařez.

Stínem utkání bylo zranění kolínského Mužíka. „Protihráč mu úmyslně nastavil nohu mimo hrací plochu, on na velmi kluzkém a částečně již zasněženém hřišti doklouzal až ke zdi za brankovou čarou, do které narazil hlavou a musel být s otřesem mozku odvezen do nemocnice. I toto se odrazilo na výkonech některých hráčů, kteří měli obavy na takto nebezpečném hřišti hrát. Bylo by dobré se zamyslet, jestli na takto špatně zabezpečeném hřišti a za takovýchto povětrnostních podmínek mají tito mladí hráči hrát. Nevím, jak mohlo toto hřiště být schváleno, když opravdu okolní zdi jsou velmi blízko," podivoval se Pařez.

Toho na druhou stranu potěšil výkon Rosendorfa. „Po mé kritice po minulém utkání měl opět chuť hrát a vstřelil obě branky našeho týmu," dodal Pařez.

Branky: Rosendorf 2. Poločas: 1:0. Sestava: Křížek – Bukač (54. Havrda), M. Novák, Salva, Klička (36. Rosendorf) – Drobný (49. Kuchař), Nekolný, O. Novák, Exner (63. Sýkora) – Matějka (45. Havlíček), Mužík (9. Hobík).