„Již od začátku prvního poločasu jsme se snažili napadat soupeřovu rozehrávku a po zisku míče podnikat nebezpečné rychlé přímočaré akce, což se nám docela dařilo a výsledkem bylo vytvoření několika vyložených brankových příležitostí a vstřelení dvou branek. Když k tomu připočítáme dobré vyřešení nebezpečných situací před naší brankou, šli jsme do kabin 
s vedením 2:0," konstatoval asistent Petr Káninský.

„Druhý poločas se nám však vůbec nepovedl. Domácí nás zatlačili na naši polovinu a my jsme čelili několika nebezpečným situacím. Po hodině hry nás podržel brankář Foršt, který předvedl během jednoho závaru dva vynikající zákroky. I když se nám hra nedařila, vytvořili jsme si opět několik samostatných nájezdů, které bohužel brankou také neskončily. Když ani soupeř žádnou akci nedotáhl do zdárného konce, uhájili jsme cenné vítězství. Dnes musíme kluky pochválit pouze za první poločas, kde jsme si vytvořili kromě branek  i několik pěkných akcí, ale druhý poločas už se nám hra tolik nedařila, a tak jsme museli o vítězství bojovat až do konce," dodal Petr Káninský.

Kolínu patří v průběžné tabulce solidní třetí příčka. Tu bude nyní hájit v sobotu proti Písku. Zápas začíná v 12.15 hodin.

Branky: 19. Rosendorf, 34. Hobík. Poločas: 0:2.
Sestava: Foršt – Vyhnánek, Exner, Drobný, Mužík (71. Bukač) – O. Novák (76. Havlíček), Ceral (66. Uher), Salva (61. Nekolný) – Rosendorf, M. Novák, Hobík (73. Vojtíšek).