Mšeno – Kolín 0:1

Zápas byl vyrovnaný a klidně ho mohli vyhrát i domácí. V koncovce se ale trápily oba týmy, což nakonec méně vadilo Kolínu. Poosmé z devíti soutěžních duelů jara udržel čisté konto a sám nakonec v jedné nadějné situaci udeřil J. Biškem. Běžela už 80. minuta, když přetažený roh trefil pěkně do skrumáže Jelínek a Biško jeho trefu pojistil. „Asi by to byl gól i tak, ale takhle to bylo jasné," popsal trefu kouč Kolína Roman Veselý.

Ten v závěru vůbec nebyl nervózní. „Opravdu ne, hráli jsme dobře a vytvářeli si šance. Bohužel jejich realizace a pokažená přečíslení nás trochu brzdí, to bylo stejné jako před týdnem," usmál se.

Domácí také měli povedené chvilky. Peškar v první půli pěkně protáhl Čižinského, pro něhož to byl nejtěžší zákrok v zápase. Přečíslení tři na jednoho pak bravurně vyřešil stoper Šourek. „Bylo to hodně těžké, soupeř hrál velmi dobře. Snu jsme zase o něco blíž, ale ještě to pořád bude těžké," myslí si Roman Veselý, jehož tým má v tabulce divize C dál pohodlný náskok.

Branka: J. Biško. Rozhodčí: Průcha. Poločas: 0:0.

FK Kolín: Čižinský – Čapek, J. Biško, Šourek, Nešpor – Jelínek, Novotný, Stejskal (75. Kolašinac) – Jeník (55. Michálek), Štoček, Jícha (88. R. Biško).