„Věděli jsme, že jsou Milovice v horních patrech tabulky oprávněně. Dal se tedy očekávat těžký zápas. To se i potvrdilo. Ovšem myslím si, že jsme ze začátku byli hostům vyrovnaným soupeřem a na brankové příležitosti byli i lepší. Výsledek je ale o gólech a do vedení šly Milovice. Dlouhý míč nedokázali naši stopeři zastavit, ten propadl k rozeběhnutému útočníkovi Milovic, který nedal našemu brankáři šanci. Z našich náznaků vyčnívala pouze šance Pačesa, ale jeho hlavičku dokázal brankář famózně vytěsnit mimo. Pak se utkání hrálo převážně od vápna k vápnu. Hosté byli nebezpečnější, dravější a do konce zápasu už nám nic nedovolili a sami ještě branku přidali," uvedl trenér Petr Samek.

„Chyběl nám důraz v soubojích a srdíčko poprat se o body. Bylo to z naší strany takové odfláknuté. Soupeř vyhrál asi zaslouženě, protože v druhém poločase nás nenechal ani jednou vystřelit," dodal Samek.

Branky: 20. Krátký, 61. Beneš. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1.
Liblice: Hanuš – Fott, Pop, Batelka, Kovačka (46. F. Řípa) – Pačes (77. Lanc), Vlk, Bázlík (64. J. Nouzák), Rohn (70. Sobotka) – Hrstka, Hybner.