„Jediné, co bylo v tomto zápase ke koukání, byl velmi kvalitní trávník. Jinak tento zápas svou úrovní neodpovídal soutěži, kterou obě mužstva hrají," konstatoval trenér Radimi Petr Šafránek.

„Domácí na hřišti malých rozměrů nakopávali všechny míče před naši branku a čekali, co naší obraně propadne a náhodně z toho dají branku. My jsme se snažili hrát kombinačně, ale v naší hře bylo mnoho nepřesností a zbrklosti. Lepší hře ani nepomohl silný déšť, který neustal během celého zápasu a rozhodčí musel utkání kvůli dešti přerušit. První branku z avizované hry domácích jsme dostali ve 20. minutě. My jsme mohli srovnat, ale Procházka nedal
z malého vápna branku. Ve druhém poločase jsme postupně domácí dostali pod tlak, ale ti hráli houževnatě a bojovně a v poslední desetiminutovce, když jsme se pokoušeli vyrovnat, nám vstřelili dvě branky do již otevřené obrany. Aniž bych omlouval naši prohru v utkání, byla znát neúčast Exnera, Hrbka, Krombholcze, Kříže a Sovy, který dal nečekaně na poslední chvíli přednost jinému klubu. I proto teď musíme ještě mužstvo doplnit o nějakého hráče," dodal kouč Petr Šafránek.

Branky: Mrština 2, Nedvěd. Rozhodčí: Kočárek. ŽK: 2:6. Diváci: 50. Poločas: 1:0.
Radim: Kopecký – Vaníček,Tománek, Baško (25. Procházka), Říha – Mjartan, Bellada, Kovařík, Čábelka (65. Synek) – Slunéčko, Růžička.