Jako první nastoupili ke svému utkání proti Trutnovu hráči U15. Přestože po první půli prohrávali, dokázali výsledek otočit a nakonec zvítězit 2:1. Nejlepším možným způsobem se tak rozloučili 
s žákovskou kategorií. Od příští sezony bude většina hráčů nastupovat již za dorost.

„První poločas ovládli hráči Trutnova, kteří se ujali vedení. Z naší strany to bylo  strašné a na naši hru se nedalo koukat. Do druhého poločasu si kluci řekli, že je to jejich poslední utkání  v žákovské kategorii a že to dovedou do vítězného konce, což se nakonec podařilo. Po zlepšeném výkonu vsítili dvě branky," uvedl vedoucí mužstva Luděk Špaček.

„Za vítězství jsme samozřejmě rádi, ale výkon hráčů nebyl  optimální. Přesto  bychom chtěli klukům popřát do nové sezony v kategorii dorostu vše nejlepší," dodal.

Branky: Kopáček, Šindelář. Poločas: 0:1.
Sestava: Nečas – Procházka, Vondráček, Souček, Jirsa –  Šindelář, Jirků, Kopáček, Hranca – Vejr, Píša (64. Rosendorf).

O něco málo lépe si vedli hráči kategorie U14. Ti proti Trutnovu vůbec neinkasovali a naopak dva góly dali. Nakonec se radovali z vítězství  2:0.

„I v posledním mistrovském utkání kluci potvrdili zlepšené výkony v jarní části soutěže a zaslouženě vyhráli. Ale skóre mohlo být mnohonásobně vyšší. Potvrdili, že jsou dobrým týmem a v celkové tabulce uhráli o pět bodů  více než loňská U14," konstatoval trenér Radek Pařez.

„Věřím, že se jim bude dařit i v příštím roce a mám také dobrý pocit, že jsem se na jejich zlepšení podílel. Jen mne mrzí, že tomu není také u vedení mládeže a od tohoto mužstva mě po sezoně odvolali, prý pro nespokojenost s výsledky. Ale takový je život trenérů. Závěrem bych chtěl všem hráčům, kteří nastupovali k utkáním, poděkovat, popřát jim, ať se v budoucnu dostanou do vyšších a kvalitních soutěží a ať jim hlavně slouží zdraví a nemají nějaká zranění," dodal kouč Radek Pařez.

Branky: Hobík, Rosendorf. Poločas: 0:0.
Sestava: Křížek (67. Černý) – Prokůpek (36. Vlášek, 59. Salva), M. Novák, Drobný, Bukač – Mužík, Nekolný, O. Novák, Rosendorf (65. Sýkora) – Matějka (50. Havrda), Hobík.