1. kolo, 23.8.2015 – 17.00
Nebovidy/Pašinka – Červené Pečky B
Starý Kolín – Veletov
Tři Dvory – Štítarský SK
Jestřabí Lhota B – Vrbová Lhota
Žiželice – Volárna
Hradišťko I – Nová Ves
Týnec nad Labem – Veltruby
2. kolo, 30.8.2015 – 17.00
Červené Pečky B – Veltruby
Nová Ves – Týnec nad Labem
Volárna – Hradišťko I
Vrbová Lhota – Žiželice
Štítarský SK – Jestřabí Lhota B
Veletov – Tři Dvory
Nebovidy/Pašinka – Starý Kolín
3. kolo, 6.9.2015 – 17.00
Starý Kolín – Červené Pečky B
Tři Dvory – Nebovidy/Pašinka
Jestřabí Lhota B – Veletov
Žiželice – Štítarský SK
Hradišťko I – Vrbová Lhota
Týnec nad Labem – Volárna
Veltruby – Nová Ves
4. kolo, 13.9.2015 – 17.00
Červené Pečky B – Nová Ves
Volárna – Veltruby
Vrbová Lhota – Týnec nad Labem
Štítarský SK – Hradišťko I
Veletov – Žiželice
Nebovidy/Pašinka – Jestřabí Lhota B
Starý Kolín – Tři Dvory
5. kolo, 20.9.2015 – 16.30
Tři Dvory – Červené Pečky B
Jestřabí Lhota B – Starý Kolín
Žiželice – Nebovidy/Pašinka
Hradišťko I – Veletov
Týnec nad Labem – Štítarský SK
Veltruby – Vrbová Lhota
Nová Ves – Volárna
6. kolo, 27.9.2015 – 16.30
Červené Pečky B – Volárna
Vrbová Lhota – Nová Ves
Štítarský SK – Veltruby
Veletov – Týnec nad Labem
Nebovidy/Pašinka – Hradišťko I
Starý Kolín – Žiželice
Tři Dvory – Jestřabí Lhota B
7. kolo, 4.10.2015 – 16.00
Jestřabí Lhota B – Červené Pečky B
Žiželice – Tři Dvory
Hradišťko I – Starý Kolín
Týnec nad Labem – Nebovidy/Pašinka
Veltruby – Veletov
Nová Ves – Štítarský SK
Volárna – Vrbová Lhota
8. kolo, 11.10.2015 – 16.00
Červené Pečky B – Vrbová Lhota
Štítarský SK – Volárna
Veletov – Nová Ves
Nebovidy/Pašinka – Veltruby
Starý Kolín – Týnec nad Labem
Tři Dvory – Hradišťko I
Jestřabí Lhota B – Žiželice
9. kolo, 18.10.2015 – 15.30
Žiželice – Červené Pečky B
Hradišťko I – Jestřabí Lhota B
Týnec nad Labem – Tři Dvory
Veltruby – Starý Kolín
Nová Ves – Nebovidy/Pašinka
Volárna – Veletov
Vrbová Lhota – Štítarský SK
10. kolo, 25.10.2015 – 14.30
Červené Pečky B – Štítarský SK
Veletov – Vrbová Lhota
Nebovidy/Pašinka – Volárna
Starý Kolín – Nová Ves
Tři Dvory – Veltruby
Jestřabí Lhota B – Týnec nad Labem
Žiželice – Hradišťko I
11. kolo, 1.11.2015 – 14.00
Hradišťko I – Červené Pečky B
Týnec nad Labem – Žiželice
Veltruby – Jestřabí Lhota B
Nová Ves – Tři Dvory
Volárna – Starý Kolín
Vrbová Lhota – Nebovidy/Pašinka
Štítarský SK – Veletov
12. kolo, 8.11.2015 – 14.00
Červené Pečky B – Veletov
Nebovidy/Pašinka – Štítarský SK
Starý Kolín – Vrbová Lhota
Tři Dvory – Volárna
Jestřabí Lhota B – Nová Ves
Žiželice – Veltruby
Hradišťko I – Týnec nad Labem
13. kolo, 15.11.2015 – 13.00
Týnec nad Labem – Červené Pečky B
Veltruby – Hradišťko I
Nová Ves – Žiželice
Volárna – Jestřabí Lhota B
Vrbová Lhota – Tři Dvory
Štítarský SK – Starý Kolín
Veletov – Nebovidy/Pašinka.

Kdy hrají doma

Sobota – 14.00: Starý Kolín, úředně: Žiželice, Hradišťko I, Týnec nad Labem, Nová Ves, Volárna.
Neděle – úředně: Nebovidy/Pašinka (hř. Nebovidy), Tři Dvory, Jestřabí Lhota B, Veltruby, Vrbová Lhota, Veletov, Červené Pečky.
Hlášenka: Štítarský SK.