Český Brod se od začátku hledal. Postupně ale nacházel pevnou půdu pod nohama a těsně před přestávkou udeřil. „Medek na své polovině vybojoval míč, nahrál na levou stranu velkého vápna Křelinovi, ten nezištně na pětku Skuhravému, který se otočil okolo obránce a na zadní skóroval," popsal první gól vedoucí mužstva Jan Křen.

Těsně před odchodem do šaten mohl Brod skórovat podruhé. Ale ani jednu ze tří šancí po rohu ve skrumáži nevyužil.

Přestávka víc pomohla domácích. Ti soupeře doslova zmáčkli na jeho polovině. Ten díky dobré obraně a skvělému Polomskému odolával. A po hodině hry sám udeřil. „V době největšího tlaku domácích vybojoval míč Makovský na vlastní polovině, utekl po levé straně a předložil centr do vápna, kde se hlavou prosadil Křelina," podotkl Křen.

Nový Bor byl nadále aktivní, ale do žádné velké příležitosti se již nedostal. „To my mohli skórovat ještě jednou. Makovský byl sám na hranici velkého vápna, měl odkrytou branku, ale místo toho, aby si míč v klidu zpracoval, tak ho napálil a míč skončil vedle," dodal Křen.

„Mužstvo musím pochválit za bojovnost, výbornou obranu, především ale za efektivitu v koncovce," řekl trenér Zdeněk Šmejkal st.

Branky: 38. Skuhravý, 59. Křelina. Rozhodčí: Fojtík. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1.
Český Brod: Polomský – Balík, Hrdlička, Šmejkal, Smola – Moravec, Medek, Suk, Skuhravý (78. Havlíček), Makovský (88. Fikejz) – Křelina.