„Před utkáním jsme se potýkali se složením týmu, neboť neočekávaně nemohli nastoupit Piskač, Kasal a v průběhu hry se zranil Ludvíček, vesměs hráči z osy. Nicméně jsme do utkání vstoupili aktivně a soupeře více než dvacet minut' nepustili do hry. Ve 25. minutě naši hráči vyprodukovali sérii chyb, po kterých domácí lacino skórovali. Od této chvíle se naše hra výrazně zhoršila a byla místy až chaotická. Benešov toho využil a opět po hrubé individuální chybě navýšil vedení," uvedl trenér Kolína Josef Košátko.

„Druhý poločas jsme byli pozornější a organizovanější a soupeř si již nevytvořil nic. My jsme si vytvořili dvě šance a teprve ve třetí příležitosti Matěj Novák byl úspěšný a zúročil hezkou kombinační akci Kopáčka s Rosendorfem. Škoda zbytečného výpadku ve druhé polovině první půle, který rozhodl o naší prohře. Rozhodně se bodovat dalo," dodal Košátko.

Kolín je po osmnácti kolech na posledním dvacátém místě. Poslední utkání podzimní části odehraje v neděli doma. V 10 hodin hostí osmnáctý Vyšehrad. Zaboduje konečně?

Branky: 23. Klauz, 32. Hašek – 85. M. Novák. Poločas: 2:0.
Sestava: Terč – Dudla, Procházka, Ludvíček (46. Ceral), Šendera – Jehlička, O. Novák – Saulich (46. Rosendorf), Kopáček, Potůček – M. Novák.