„Z naší strany špatný první poločas. Soupeř šel do brzkého vedení, pak ještě nastřelil tyč. My si nedokázali vypracovat žádnou gólovou příležitost. Po změně stran jsme ještě dvakrát inkasovali a mohlo se zdát, že je po zápase. Na hráčích ale bylo znát, že nehodlají složit zbraně. Nejprve snížil Šťastný, pak soupeř neproměnil samostatný únik a následný náš protiútok dokázal i díky důrazu proměnit Tomáš Vymazal. V poslední desetiminutovce jsme měli několik slibných šancí k vyrovnání, ale na to už jsme bohužel nedosáhli,“ posteskl si po zápase Jindřich Stejskal.

Mezi tyčemi dostal tentokrát šanci Michal Vymazal a do základu se dostal i Martin Kohout, který se ale po čtvrthodině zranil. Své střídání na post útočníka pak gólem oslavil i Tomáš Vymazal.

„Po posledním zápase hledám jen pozitiva a těch je opravdu hodně. Třeba velký skok ve výkonnosti Adama Klimenta, stejně tak i u Tomáše Miňovského. To mi dělá opravdu radost,“ nezapomněl individuálně pochválit své svěřence Jindřich Stejskal.

„Stejně tak si velké poděkování zaslouží celá kabina za sezonu, kterou jsme v téhle soutěži odehráli. Je třeba dál pracovat a věřím, že to může být ještě lepší,“ zakončil hodnocení Stejskal.

Branky: 69. Šťastný, 81. T. Vymazal – 2. Z. Pekárek, 53. a 64. Hanuš. Poločas: 0:1.
Český Brod B: M. Vymazal – Mužík, Kliment, Martin Kohout (17. Rezek), Balík – Miňovský, Stejskal, Šťastný, Moško (64. T. Vymazal), Hanzl – Sedláček.