„Do utkání jsme nastupovali s tím, že uděláme slušný výsledek. Už v osmé minutě šel sám na branku Čmugr, ale nedal. Za to nás ve 24. minutě domácí potrestali. Další šance Hoška a Chábery pochytal domácí brankář. Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že s výsledkem můžeme něco udělat. Ale přišla 57. minuta a slabší chvilka našeho brankáře, který jinak chytal moc dobře a bylo to 2:0. Od té doby jsme začali zahazovat šance jak na běžicím pásu. Ať to byl střídající Gembiczki, který hru oživil, ale neproměňoval. To samé předvedl Hošek. Závěr byl ten, že jsme si v 88. minutě dali vlastní branku Langrem. Výsledek vypadá hrozivě, ale utkání bylo vcelku vyrovnané. Pokud bychom proměnili alespoň ty opravdu vyložené šance, tak jsme přivezli alespoň bod," konstatoval trenér Ratboře Vladimír Pěkný.

Rozhodčí: Noll. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0.
Ratboř: Lebeda – Skopec, Kemza, Souček, M. Dolejš – Langr, Švarc, Chábera (68. P. Dolejš), Vohnický – Hošek – Čmugr (60. Gembiczki).