„Konečně jsme to bodové prokletí zlomili. V utkání se nám podařilo spojit bojovnost a produktivitu, což nám dělá problémy. Kluci na hřišti dneska nechali srdíčko a na jejich odvedeném výkonu to bylo znát. Věděli jsme, že pokud v tomto utkání budeme silní vzadu a produktivní v koncovce, tak by to už mohlo vyjít. No a vyšlo," začal hodnocení zápasu trenér Radimi Ondřej Exner.

Ten udělal před zápasem v sestavě několik rošád, které se ukázaly jako přínosné. „Do útoku jsem vysunul Čábelku a do stoperské dvojice jsem dal Michálka se Škopkem a utkání zvládli velmi dobře. Vrásky mi však přidělalo zranění Škopka, protože potom se musely posty trochu proházet a Čábelka se vrátil zpátky na stopera. To naši útočnou hru poznamenalo. Naštěstí se jako žolík ukázal Ivo Procházka, který se dokázal prosadit a výsledkově nás uklidnit," popsal změny v sestavě Exner.

„Dneska se k nám přiklonilo i trochu toho štěstí, které nám v předešlých zápasech chybělo. Soupeř měl v prvním poločase pár závarů před naší brankou, ale naštěstí pro nás je nedokázal přetavit v branku. Kdybychom inkasovali, mohlo to vypadat i jinak. Tím však nesnižuji nijak bojovnost našeho týmu. Kluci hráli důrazně, jezdili po zadku a konečně i dávali góly – prostě tak, jak bylo dneska k výhře třeba," zakončil hodnocení šťastný Ondřej Exner.

„Dnešní utkání se mi nehodnotí vůbec snadno. Ačkoli jsme si to v kabině řekli, tak z naší strany došlo k hrubému podcenění soupeře. Bylo vidět, že se nikomu nechtějí plnit pokyny, které jsme si před utkáním dali. Domácí nás dneska přehráli bojovností, agresivitou, větší vůlí po vítězství. Na rozdíl od nás do toho dali srdíčko, my vůbec nic. Radimští nás napadali a nedali nám prostor pro kombinaci. Museli jsme tak hrát na nakopávané míče, se kterými si ale vysocí domácí hráči dokázali bez problémů poradit. Jako kapitán náš dnešní výkon hodnotím jako ostudu," konstatoval kapitán rezervního týmu Českého Brodu Michal Mrázek.

„Domácí dneska zaslouženě vyhráli a připsali si první body, k tomu jim gratuluji," sportovně uznal Mrázek.

Radim – Český Brod „B" 3:1

Branky: 22. Králík, 58. Škopek, 67. Procházka – 88. Mašanský. Rozhodčí: Kratochvíl. ŽK: Králík, Čábelka – Miňovský. Diváci: 80. Poločas: 1:0.
Radim: Arnold – Mašín (88. Hrabal), Škopek (63. Procházka), Michálek, Král – Synek, Králík, Beníšek, Dejl – Čábelka, Kaše (85. Soukal).
Český Brod B: Hanuš – Helmich (53. Rezek), Procházka, Mrázek, Kopecký – Makovský, Kohout (30. Kliment), Miňovský, Kozlíček – Hanzl, Mašanský.