„Možná se mohlo zdát, že to bude jednoduchý zápas, ale já jsem hráče upozorňoval, že jsme s tímto soupeřem ještě neudělali ani bod a jejich styl nám nesedí. Moje slova se potvrdila hned na začátku, kdy se hosté dostali do vedení 
z brejku, na které hráli. My jsme poté začali hrát naši útočnou hru a v krátké době dostali soupeře pod tlak. Za hraní rukou soupeřova hráče jsme měli možnost kopat penaltu, Slunéčko ji ale neproměnil. Svoji chybu napravil a dokázal během prvního poločasu vyrovnat. Nicméně hosté se z ojedinělé akce dostali po  pěkné střele do vedení. Zlomovým okamžikem byl příchod Samka, který pár minut po svém příchodu nevídanou střelou dokázal srovnat skóre. V samém závěru dal Slunéčko zapomenout na neproměněnou penaltu a zápas rozhodl. Jinak spokojený jsem s každým našim vítězstvím doma. Hlavně kvůli divákům, kteří nám dokáží fandit ve chvíli, kdy to nejvíc potřebujeme," uvedl trenér Radimi Petr Šafránek.

Radim v podzimní části válí. Z šesti zápasů pětkrát vyhrála a pouze jednou remizovala. Dobrá nálada se tak projevuje i v kabině. "
S mužstvem jsem měl před zápasem sázku, že když vyhrajeme, udělám před hlavní tribunou od půlící čáry k velkému vápnu kotouly. Slovo jsme musel splnit a jsem rád, že jsem to ve zdraví přežil. Samozřejmě kdybychom prohráli, kotouly by dělali hráči," oddechl si Petr Šafránek.

Branky: 20. a 80. Slunéčko, 68. Samko – 3. Kratochvíl, 38. Tichý. Rozhodčí: Cichra. ŽK: 2:4. Diváci: 90. Poločas: 1:2.

Radim: Kopecký – Kovařík (55. Samko), Střecha, Hrodek, Říha – Hubáček (65. Čábelka), Bellada, Tománek, Puk – Slunéčko, Sova (75. Exner).