„Máme za sebou utkání z kategorie těch náročnějších. Myslím si, že díky zvolené taktice jsme domácímu týmu dokázali být vyrovnaným soupeřem. Bohužel co je nám to platné, když jsme opět inkasovali laciné branky," posteskl si trenér Ondřej Exner.

„Nejprve jsme místo odkopu volili v našem vápně kombinaci a soupeř šel díky svému důrazu do vedení. To po půlhodině navýšil z trestňáku, když se nám rozestoupila zeď a Hanuš viděl míč až na poslední chvíli. My měli jen několik náznaků šancí. V druhém poločase pak domácí kontrolovali vedení. My dostali více prostoru a naše hra se zlepšila. Do brankových příležitostí jsme se ale dostat nedokázali. Oboustranně to byl především boj o střed hřiště. My chtěli přidat alespoň čestný úspěch a vytáhli tak hru na čtyři útočníky. Soupeř pak v závěru dokázal přidat ze standardní situace pojistku a bylo po hotovo," dodal Exner.

Branky: 14. Ronovský, 32. a 85. Váňa. Poločas: 2:0.
Radim: Hanuš – Mašín (84. Soukal), Čábelka, Michálek (66. Synek), Vaníček – Beníšek (79. Arnold), Dejl, Kaše, Homolka – I. Procházka, Ružinský (56. Král).