„První poločas se nám dařilo držet se soupeřem krok, přesto jsme do kabiny šli s jednobrankovou ztrátou. Druhý poločas pro nás začal smolně, kdy jsme inkasovali branku. Osobně nechápu, jak se to stalo. Paní rozhodčí nejprve zapískala, patrně ofsajd, a teprve potom domácí skórovali. K překvapení všech však branka platila, a to nás srazilo hodně dolů. Pak už se hra otevřela a my dávali soupeři snad až moc standardních situací, kdy jsme vše hasili na poslední chvíli kolem vápna. Z toho byla nakonec i naše červená karta i další branky. Prostě jsme dneska prohráli a musíme zabrat zase příští týden doma," řekl k utkání trenér Radimi Ondřej Exner.

Branka: 56. Minarčík. Rozhodčí: Skřivánková. ŽK: 3:5. ČK: 62. Vaníček (R). Diváci: 90. Poločas: 1:0.
Radim: Hanuš – Vaníček, Michálek, Čábelka, Mašín (84. Soukal) – Ružinský (78. Andrašík), Minarčík, Dejl, Synek (46. Králík), Kaše – Ontl (84. Hrabal).