Radim se na úvod turnaje utkala s týmem Hájů. S účastníkem pražského přeboru prohrála vysoko 1:6 (1:2). Jediný gól Radimi vstřelil Hovorka. „Háje byly v tomto zápase lepším mužstvem. Určitě byly lépe připravené a zvyklé na umělou trávu," přiznal trenér Petr Šafránek.

„O lepší skóre nás připravily dvě neuznané branky a přísná penalta, ale to patří k fotbalu," dodal.

Naposledy se Radim utkala s celkem Jílového a i v tomto duelu tahala za kratší konec. Souboj dvou účastníků I. A třídy vyhrál soupeř v poměru 4:0 (1:0).

„Výsledek je pro nás nepříjemně jednoznačný. Naše hra byla ale výrazně lepší než 
v minulém utkání. Soupeř potrestal dokonale všechny naše chyby, naopak my jsme nedokázali využít stejný počet vyložených šancí, jako jsme dostali branek. Přesto jsme s velmi mladým a na řadě míst novým mužstvem hráli již velmi dobrý fotbal a dokázali jsme potrápit obranu soupeře vedenou nedávno ligovým hráčem Slávie Erichem Brabcem a v útoku jsme uhlídali dalšího nedávno ligového hráče Slávie Černého," uvedl trenér Petr Šafránek.

„První dva zápasy hodnotím s velkým uznáním hry soupeře. Pro nás to je velká zkušenost, kterou, doufám, zhodnotíme v době, kdy to budeme nejvíc potřebovat, a to jsou mistrovské zápasy," podotkl Šafránek.

A k jakým změnám došlo v kádru oproti podzimní části?

„Odešli Martiník, Volavka a Havránek má souhlas k dalšímu hostování. Exner je  nadále dlouhodobě zraněný. 
Z hráčů,  kteří jsou u nás v přípravě, mohu zatím jmenovat jen některé. Brankář Hanuš  má souhlas od svého oddílu chytat za nás tento turnaj. Nadále zkoušíme Puka, Batelku, Hovorku a Sovu. Všechny příchody jsou naplánovány k výraznému posílení našeho útoku, středové řady a doplnění kádru o univerzální hráče. Všichni jsou z našeho okolí a jedná se převážně o mladé  hráče," přiblížil změny Petr Šafránek.