„Byl to takový divoký zápas o bytí a nebytí, možná i o bití a nebití," zavtipkoval si v úvodu hrající trenér Radimi Jakub Slunéčko.

„V utkání jsme po první půlhodině prohrávali o dvě branky. Toto manko se nám podařilo ještě do poločasu smazat a do kabiny tak odcházet za nerozhodného stavu. V úvodu druhého poločasu jsme obrat dokonali a do samotného konce utkání drželi těsné vedení. O to jsme bohužel v posledních vteřinách přišli, a tak se o výsledku rozhodovalo v penaltách. Tam jsme byli úspěšnější. Prostě jsme penaltový tým," popsal vývoj zápasu Slunéčko.

„Musím však přiznat, že domácí měli opravdu hodně gólových příležitostí. Potýkali se však s tragickým zakončením a v některých situacích se nás drželo i štěstí," přiznal Jakub Slunéčko.

Branky: 11. Skuhravý, 28. Parůžek 90. (+2) Náhlovský – 30. a 39. Procházka, 47. Nedvěd. Rozhodčí: Němeček. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 2:2.
Radim: Hanuš – Ružinský, Tománek, Baško, Říha – Exner (58. Krombholz, Bellada, Nedvěd, Králík (66. Kopecký) – Slunéčko, Procházka.